Binance Coin, VeChain, IOTA Fiyat Analizi

Bitcoin sert düştükten sonra, altcoin piyasası kral parasıyla birlikte hareket etti ve kırmızı bölgeye düştü. Bununla birlikte, IOTA ve VET’in düşüşü mevcut destek seviyelerinde durdurulurken, BNB 41.7 $ ‘a doğru potansiyel bir geri çekilme sinyali verdi.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: BNB / USD, TradingView

Binance Coin’in daha geniş pazardaki düşüşü, fiyat bu seviyeye yakın işlem gördüğü için 38.72 $ ‘lık destekle hafifletildi. Yazım sırasında BNB, son 24 saatte% 11 düşüşle 38.80 $ seviyesinde işlem görüyordu. Bununla birlikte, günlük kaybı ilk 10 arasında en azdı. coins Piyasa değerine göre ve göstergeler, önümüzdeki birkaç işlem seansında kartlarda yükseliş eğilimi olabileceğini gösterdi.

Stokastik RSI aşırı satım bölgesinde işlem gördü ve fiyatın bir u dönüşü alıp üst bölgelere doğru ilerleyebileceğini ima etti. Böyle bir durumda boğalar 41,7 $ ‘lık yükselmenin üzerinde bir hareketi hedeflemek isteyecekler.

Dengeli Satış Hacmi de yüksek bölgede kalarak pazardaki sağlıklı alıcı sayısına işaret ediyor.

VeChain [VET]

Kaynak: VET / USD, TradingView

Son 24 saat içinde kripto para birimi% 18’in üzerinde düştüğü için, satış baskısı VeChain’i 0,021 dolarlık desteğe doğru yönlendirdi. Mevcut destek seviyesi, bir sonraki desteğe doğru 0,018 $ ‘lık düşüşü engellemeyi başarırsa, fiyatların ilerlemesi çok önemli olabilir.

Göreceli Güç Endeksi bir artış gördü ve tarafsız bölgeye doğru ilerlemeyi planlıyordu. Bunun ileriye dönük bir yol sağlama konusunda yetersiz kalmasına rağmen, fiyatların mevcut desteğinin altına düşmeyebileceğini belirtti.

Müthiş Osilatör, kırmızı çubukların uzunluğu denge işaretinin altına arttıkça düşüş momentumunun arttığını gösterdi. Uzun bir ayı koşusu, fiyatların 0,018 dolara düştüğünü görebilir.

IOTA

Kaynak: IOTA / USD, TradingView

BNB ve VET gibi, kripto para birimi düne göre% 17’nin üzerinde düştüğü için IOTA baskı sırasında kırmızı parladı. Pazarın ayıları, fiyatları 0,378 doların altına çekmeyi başardı ve bir sonraki savunmayı 0,342 dolarla hedefledi.

Parabolik SAR’ın noktalı çizgileri şamdanların üzerindeydi ve bu da fiyatların düşüş eğilimini teyit ediyordu.

Öte yandan Chaikin Para Akışı Sıfır işaretinin hemen üzerindeydi ve sermaye girişlerinin fiyatların mevcut desteğinin altına düşmesini engelleyebileceğini belirtti.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 35.863.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!