Binance Coin, Tron, Cosmos İnceleme Analizi: 10 Eylül

Binance Coin, Tron ve Cosmos, düşüş baskısının sona erdiğini gösteren başlıca altcoinlerden bazılarıydı. Bitcoin 10.000 doları savunduğu ve Ethereum 330 ile 360 ​​dolar arasında salındığı için altcoin piyasasının çoğu kırmızı görmeye devam etti. Özellikle Tron, Sun Genesis Madencilik ivme kazandıkça yeni zirvelere yükselebilir ve Binance Coin daha da yükselebilir. Binance Launchpool’un piyasaya sürülmesi BNB talebini artırabilir.

İçerik Başlıkları gizle

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, Tron, Cosmos Fiyat Analizi: 09 Eylül

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Binance Coin, son sonbaharda trend çizgisinin altına düştükten sonra Temmuz ayının başından itibaren yükseliş trendini gösteren trend çizgisinin (sarı) üzerine tırmandı.

Dengedeki hacim de daha yüksek düşüşler yaratıyor ve bu da son yükselişin arkasında gerçek satın alma baskısı olduğunu gösteriyor.

BNB için bir sonraki direnç seviyesi 24.2 $ bölgesinde ve destek 21 $ bölgesinde.

Parası Binance Coin olan borsa Binance, Binance’in “yeni varlıkları toplamanın güvenli bir yolu” olduğunu iddia ettiği Launchpool’u duyurdu. Binance Coin değerinin düşük olabileceğine dair raporlarla birleştiğinde, önümüzdeki haftalarda BNB için önemli bir artış potansiyeli olabilir.

Tron [TRX]

Binance Coin, Tron, Cosmos Fiyat Analizi: 09 Eylül

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

Fibonacci Retracement aracı, TRX için bazı önemli seviyeleri vurguladı. Yazım sırasında, fiyat% 50 geri çekilme seviyesini yeniden kazanmıştı ve yukarı doğru hareket ediyordu. Bir sonraki önemli seviye 0,037 dolar.

Chaikin Para Akışı ayrıca piyasaya güçlü sermaye girişi gösterdi ve TRX fiyat artışının alıcı ilgisi tarafından desteklendiğini ve TRX’in yükselmeye devam edebileceğini gösterdi.

İlgili haberde Justin Sun tweet attı $ SUN belirtecinin dağıtımı planlanandan daha erken gerçekleşecek.

Evren [ATOM]

Binance Coin, Tron, Cosmos Fiyat Analizi: 09 Eylül

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

ATOM, Ağustos ayında da güçlü kazanımlarını takip ediyordu. Yazma sırasında 5,187 dolar değerindeydi. Yukarı yönlü direnç seviyeleri, Fibonacci Retracement aracı tarafından, bir sonraki direnç 5,4 dolar ve diğeri 6,1 dolar ile vurgulandı.

Fiyat, bazı tüccarların başka bir güçlü yükselişin eşiğinde olabilecek varlıkları satın almak için en iyi ticaret giriş bölgesi olarak kullandıkları bir seviye olan% 70,5 geri çekilmeyi geçti.

Muhteşem Osilatör de zayıflayan bir düşüş eğilimi gösterdi. ATOM yukarı doğru toparlanmaya devam ederse, AO tarafından bir yükseliş eğilimi gerçekleşebilir.