Binance Coin, Tron, BAT Fiyat Analizi

Binance Coin kısa vadeli bir ivmeye sahipti, ancak önümüzdeki birkaç saat içinde 36 dolara düşebilir ve son haftalardan bazı kazançları geri alabilir. Tron, uzun vadeli satış baskısı altında çalıştı ve önümüzdeki üç gün içinde muhtemelen 0,0258 dolarlık destek seviyesine düşecektir. Basic Attention Token Ayılar da desteklerini kaybedecek gibi görünüyordu.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, Tron, BAT Fiyat Analizi: 02 Ocak

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Fibonacci Retracement aracını kullanarak, önceki yüksek 36.1 $ ‘dan itibaren, BNB için 39.15 $’ lık bir hedef öngörüldü. Bu hedefe ulaşıldı ve Binance Coin 39.99 $ değerine bile ulaştı.

Yazma sırasında, satıcılar fiyatı 37,1 dolara geri çekmişti. Geçen hafta 37,3 dolarlık işaret boğalar tarafından savundu, ancak 37,3 doların altındaki 4 saatlik kapanış seansı BNB için daha büyük bir geri çekmenin başlangıcı olabilir.

36 doların altına keskin bir düşüş olursa, 36.1 dolara ve 34.6 dolara geri dönüş gerçekleşebilir. RSI 50 nötr değerine düştü ve daha fazla düşüş kısa vadeli düşüşün başlangıcını işaret edebilir.

Tron [TRX]

Binance Coin, Tron, BAT Fiyat Analizi: 02 Ocak

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

Gann fanı, TRX’in takip etmeyi bekleyebileceği bazı trend çizgilerini sunmak için TRX’i 0,02371 dolara düşürmek için kullanıldı. MACD, dijital varlığın arkasında bir dakikalık bir yükseliş ivmesi gösterdi, ancak yine de sıfır çizgisinin altındaydı.

Fiyat, Kasım ayı sonlarında 0,0374 dolara ulaştığından bu yana bir dizi düşüş yaşadı. Bu satış baskısı trendi, önümüzdeki günlerde fan hatlarının destekten direnişe geçeceğini görecek.

0,027 dolarlık yatay işaret ve 0,0258 dolarlık destek seviyesi, TRX için yakın direnç ve destek seviyeleridir.

Basic Attention Token [BAT]

Binance Coin, Tron, BAT Fiyat Analizi: 02 Ocak

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Basic Attention Token listelerde 50 SMA’nın (sarı) altında hareket ediyordu. OBV’nin düşüş eğilimi ile birlikte gösterge, token üzerindeki güçlü düşüş baskısı oldu.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, zayıf bir şekilde 0,21 dolarlık destek seviyesinden 0,211 dolara yükselmeyi başardı, ancak yazı yazılırken 0,204 dolardan işlem görmeye başladı.

0,22 dolara dönme şansı elde etmek için 0,212 dolar seviyesinin boğalar tarafından kurtarılması gerekiyor. Eldeki kanıta dayalı BAT için daha muhtemel sonuç, 0.2 $ seviyesini ayılara bırakıyor ve önümüzdeki birkaç gün içinde 0.19 $ ‘a düşecek gibi görünüyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!