Binance Coin, Tezos, Enjin fiyat analizi: 31 Ağustos

Birçok büyük altcoin, son düşüş eğilimini tersine çevirme belirtileri gösterdi. Binance Coin bir menzilde yakalanmış ve konsolide edilmiş görünüyordu. Tezos, bir ATH’ye çarptığından beri istikrarlı bir şekilde düşüyor. Enjin bir kesişme bölgesine yaklaştı ve bu bölgeden herhangi bir çıkışın güçlü bir hareket olması beklenebilir.

İçerik Başlıkları gizle

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, Tezos, Enjin Fiyat Analizi: 30 Ağustos

Kaynak: TraingView’da BNB / USDT

Binance Coin 22 $ ‘dan destekle işlem görüyordu. Bu seviye geçmişte önemli bir destek görevi görürken, fiyat geçtiğimiz günlerde bunu gördü. Fiyat herhangi bir seviyeye yaklaşırsa olası ticaret fırsatlarını göstermek için bir fiyat aralığı (mavi) vurgulanır.

RSI, 53 değerini gösterdi ve son zamanlarda 50 nötr çizginin üzerinde kaldı, bu da BNB’nin konsolide olduğunu veya bir yükseliş trendinin başlangıcında olabileceğini gösteriyor. Konsolidasyon fikri, birbirine çok yakın hareket eden 50 EMA (sarı) ve 100 EMA (pembe) ile güçlendirildi.

Tezos [XTZ]

Binance Coin, Tezos, Enjin Fiyat Analizi: 30 Ağustos

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

Fibonacci Retracement aracının vurguladığı gibi Tezos,% 61,8 geri çekilme seviyesinin üzerinde işlem görüyordu. % 78.6 düzelme, 3 dolarlık uzun vadeli destekle aynı zamana denk gelirken,% 23.6 düzelme seviyesi geçtiğimiz birkaç gün içinde önem kazandı.

Chaikin Para Akışı son derece olumsuzdu ve artan satış baskısını gösteriyordu. Bu değişmedikçe, XTZ muhtemelen 3 dolara düşecektir.

Motor [ENJ]

Binance Coin, Tezos, Enjin Fiyat Analizi: 30 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ENJ / USDT

Enjin, 175,1 milyon dolarlık sermaye ile CoinMarketCap’te 79. sırada yer aldı. Yakında bir tweet Binance, Enjin Marketplace’te Binance Collectibles ticareti yapma olasılığını vurguladı.

ENJ, Ağustos ayı boyunca bir yükseliş trendindeydi (sarı). 0,256 dolara yükselme ve son düşüş, ENJ’nin kıramayacağı daha kısa vadeli bir düşüş eğilimi (camgöbeği) gösterdi.

0,212 dolar bir destek bölgesiydi, 0,277 dolar ve üstü ise 0,241 dolar direnç bölgesi idi.

İki trend çizgisinin 0,212 dolarlık destekle kesişmesi, bu bölgeyi ENJ için bir sonraki hamle için çok önemli hale getirdi.

Kırılma yukarı veya aşağı gidebilir, ancak daha uzun zaman dilimi trendi yükseldikçe Injin’in daha muhtemel yönü gibi görünüyor.

Yönlü Hareket Endeksi (DMI), baskı sırasında güçlü bir eğilimin olmadığını vurguladı.