Binance Coin, Synthetix, Nano Fiyat Analizi »Coin Otağ

Binance Coin, geçtiğimiz iki hafta içinde alım hacmindeki eksikliğin farkına vardıktan sonra önümüzdeki birkaç gün içinde piyasa ayılarına destek seviyesini 29 dolardan kaybedecek. Hem Synthetix hem de Nano için, son kazanımların arkasındaki yükseliş ivmesi buharlaşmış gibi görünüyordu ve her iki kripto da önümüzdeki günlerde destek seviyesine bir düşüşe şahit olabilir.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, Synthetix, Nano Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

1 Aralık’ta Binance Coin, İşlem gördüğü yükselen kanalın altında kapandı ve 29 $ ‘dan destek bulmak için düşmeden önce aynı şeyi tekrar test etti. Ancak, satış dalgası henüz bitmemiş olabilir.

OBV, son iki hafta içinde satın alma hacminde düşüş eğilimi gösterdi. Yükselen bir kanalın altındaki kapanışın düşüş paterni ile birleştiğinde, BNB’nin önümüzdeki birkaç gün içinde 29 dolarlık destek seviyesini kaybedip 27 dolardan kanalın dibine düşmesi muhtemeldi.

Synthetix [SNX]

Binance Coin, Synthetix, Nano Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView’de SNX / USDT

SNX bir dizi neredeyse eşit yüksekler yayınlarken, momentum göstergesi (RSI) bir dizi düşük tepe oluşturdu ve nötr 50 bölgesine doğru düştü.

Bu, SNX’in arkasındaki yükseliş momentumunun dağıldığını gösterdi, ancak Fiyat, ani düşüşte meydana gelen kayıpların çoğunu 5,75 $ ‘dan 3,87 $’ a düşürdü.

SNX’in 5 dolar seviyesindeki direnci görmesi muhtemeldi. Aynı zamanda RSI, düşüş eğiliminin devam ettiğini göstermek için başka bir güneye hareket etmeden önce 50 bölgeyi direnç için test edecek.

Öte yandan, Synthetix’in sUSD’si yakın zamanda Binance’in İnovasyon Bölgesi’nde listelendi.

Nano [NANO]

Binance Coin, Synthetix, Nano Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView’de NANO / USDT

NANO, Kasım ayının üçüncü haftasında 0,73 dolardan 1,4 dolara tırmandı. 50 SMA (sarı) bu hamle sırasında destek görevi gördü, ancak geçen hafta yükseliş momentumunun kendini tükettiğine dair kanıtlar vardı. MACD, Kısa vadede momentum eksikliği gösterdi, ancak grafiklerde sıfırın altına düşüyordu.

Bollinger Bantları geçen hafta fiyat civarında daralırken, son zamanlarda kademeli olarak genişlemeye başladı. Ayrıca, 20 SMA (beyaz) 50 SMA’nın altında geçti.

Geçen hafta ayrıca 1,19 dolar seviyesinin dirence dönüştüğünü gördü ve NANO önümüzdeki günlerde 0,95 dolardan destek bulmaya başlayabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.151.79 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!