Binance Coin, Synthetix, Decred Fiyat Analizi

Satıcılar fiyatların kontrolünü elinde tutarken, altcoinler BNB ve SNX yazı yazılırken düşüş sinyali verirken, DCR fiyatlarda küçük bir düzelme sonrasında kuzeye doğru bir hareket öngördü.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: BNB / USD, TradingView

Fiyat 41.70 $ direncinin üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın işlem görürken BNB’nin yükseliş trendi devam etti. Üst tavana 44,82 dolara dokunduğundan beri, satıcılar fiyatı bir kez daha acil desteğe indirdi. Göstergeler, pazar kontrolünün kısa vadede, grafiklerde rekor seviyelere dönmeden önce satıcılarda dinlenebileceğini gösteriyor.

Stokastik RSI aşırı satım bölgesinde işlem görüyordu, bu da fiyatların düştüğünün bir işareti. Endeks hala aşağı doğru hareket ettiğinden fiyatlarda ani bir düşüş garanti değil, bu da söz konusu düşüşün önümüzdeki birkaç seansta devam edebileceğini gösteriyor.

MACD’nin sinyal çizgisi hızlı hareket eden çizginin üzerinde hareket ederken, histogramın kırmızı çubukları sıfır işaretinin altında sabit kaldı. Bu gerçek aynı zamanda fiyatların ileriye dönük destek düzeyine yakın işlem görebileceğini de gösterdi.

Synthetix [SNX]

Kaynak: SNX / USD, TradingView

SNX, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 13.70 $ ‘ı yakaladıktan sonra küçük bir düzeltme yaptı ve fiyatların 10.82 $ desteğine doğru ilerlediğini gösterdi. Pazar liderleri, SNX’i bir kez daha rekor seviyelere, BTC ve ETH’de bir artışa zorlayabilir, ancak şu anki düşüş ivmesi fiyatları mevcut kanallarının alt ucunda tutabilir.

Müthiş Osilatörün Kırmızı çubukları dengenin altına indi ve fiyattaki düşüşü vurguladı.

Öte yandan Chaikin Money Flow, sermayenin kripto varlığa doğru ilerlediğini gösteren bir artış kaydetti. Girişler, fiyatların mevcut destek seviyelerinin altına düşmesini önleyebilir.

Decred [DCR]

Kaynak: DCR / USD, TradingView

DCR, piyasa lideri ile birlikte grafiklerde kolayca yükseldiği için Bitcoin boğa koşusu Decred için ödüllendiriciydi. Yerel zirveye 71 doların biraz üzerinde ulaştıktan sonra, DCR hafifçe soğudu ve 58,24 dolarlık destek fiyatını düşürdü. Yazım sırasında, madalyonun fiyatı grafiklerde bir kez daha yükseldi ve 66.86 $ ‘dan direncine doğru ilerledi.

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinden aşağı doğru hareket etse de, hafif bir yükseliş trendi fiyatların bir kez daha üst bölgede işlem görebileceğini gösterdi.

Dengedeki Hacim, boğaların kısa vadede fiyatları yukarı çekmeye devam edebileceğinin bir işareti olarak yükselmeye devam etti.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 40.942.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!