Binance Coin, Stellar Lumens, IOTA Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin’in fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştı ve bir kez daha geri çekildi. En büyük dijital varlığın fiyatı, korelasyonları göz önüne alındığında dipleri de etkiledi, ancak yüksek oynaklıkla, trendler neredeyse her gün değişmeye devam ediyor. Basın zamanında, alt pazarı oldukça dalgalı hale getiren BTC değerinde güçlü bir artışa tanık oluyordu.

Binance Coin, Stellar Lumens ve IOTA’nın değeri geçen hafta önemli ölçüde etkilendi.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: TradingView’de BNB / USD

Binance Coin’in günlük grafiği Kasım ayının başından beri yatay hareketler gösteriyor ancak BTC değerindeki son düşüş de değerini düşürdü. Basında, piyasa bir trend konusunda tereddütlü olduğu için BNB 29,33 dolardan işlem görüyordu.

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinden yeni döndü ve dengede idi. Sinyal Artan bir satın alma baskısına işaret etse de, Piyasadaki satıcılar tarafından dengelendi.

Stellar Lumens [XLM]

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

Stellar Lumens [XLM] Bollinger Bantlarının bölünmesi nedeniyle piyasadaki çok yüksek oynaklığa dikkat çekiyor. Bantlar arasındaki mesafe göz önüne alındığında, Varlığın değeri de geçen hafta oldukça dalgalı oldu. Uzun bir süre için değeri 0,0767 dolarlık destekle desteklendi, ancak ani bir artış eğilimi yükselişe çevirdi ve XLM’nin mevcut değeri 0,2152 dolar oldu.

Eğilim yükselişte olsa da, XLM piyasasında yakında bir düzeltme olabilir.

IOTA

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

Diğer Altcoinler gibi, IOTA da benzer bir yükseliş ve düşüşe tanık oldu. IOTA’nın değeri 0,3368 dolar, Destek 0,2357 dolar ve direnç 0,4519 dolar. Son zamanlarda piyasadaki yükseliş direncinden kurtuldu ve baskı anında bile değerinde bir artışa tanık oldu.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 18.088.76 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!