Binance Coin, Polkadot, Verge Fiyat Analizi: 26Eylül

Binance Coin, son kazançlarını tekrar aşağı çekmesine rağmen sağlıklı bir uzun vadeli yükseliş trendinin işaretlerini gösterdi. Kısa vadede de yükselmesi muhtemel görünüyordu. Polkadot destekten çıktı ve önümüzdeki günlerde çeşitli eylemler sergileyebilecek olsa da daha fazla kazanca yol açabilir. Verge geçtiğimiz ay bir durgunluk içindeydi, ancak önümüzdeki birkaç saat içinde yükselebilir.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, Polkadot, Verge Fiyat Analizi: 26 Eylül

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Binance Coin 18.01 $ ‘dan 33.38 $’ a tırmandığında, Eylül başındaki muazzam artışından elde ettiği kazançları geri aldı. Fibonacci Retracement aracı kullanılarak bazı önemli seviyeler vurgulanabilir.

VPVR, Checkpoint’in (PoC) grafiklerde 23,16 $ olduğunu gösterdi. 24 dolar civarındaki bölge esneklik gösterdi, ancak BNB bunu aşmayı başardı ve kripto’nun önümüzdeki günlerde 27 dolarlık direnci test etmesi muhtemel.

Bu, fiyatın uzun bir süre bu seviyeler arasında kalmayabileceğini gösteren 24,8 ila 27 dolar arasındaki nispeten sığ ticaret hacmi ile kanıtlanabilir.

27,5 $, yukarıda belirtilen artışın% 38,2 geri çekilme seviyesidir ve BNB’nin toparlanması için önemli bir seviye olacaktır.

Puantiye [DOT]

Binance Coin, Polkadot, Verge Fiyat Analizi: 26 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOT / USDT

20 SMA (beyaz), kripto varlığının kısa vadeli bir düşüş eğiliminde olduğunu gösteren 50 SMA’nın (sarı) altındaydı. DOT desteğini 3,88 dolardan çekti ve 50 SMA veya 4,8 dolarda direnci karşılayabilir.

Parabolik SAR ayrıca bir satın alma sinyali verdi ve tüccarlar tarafından bir stop loss ayarlamak için kullanılabilir. Müthiş Osilatör, yükseliş eğilimi gösterdiği için 4,7 $ kar elde edilebilecek bir alan olabilir.

Genel eğilim değişmemiş olsa da, DOT’un geri dönüşü reddedilmeden önce biraz daha fazla olabilir.

DOT’un tersine dönerken 4.8 $ seviyesini geçmesi muhtemeldir, bu durumda DOT dalgalanmadan önce ters çevrilmiş seviyede yükselecek veya konsolide olacaktır.

Eşik [XVG]

Binance Coin, Polkadot, Verge Fiyat Analizi: 26 Eylül

Kaynak: TradingView’de XVG / USDT

XVG, 0,0077 $ ‘lık yerel yüksek seviyelere dokunduğu Ağustos ayının sonundan bu yana sürekli bir düşüş trendi izliyor. Bu, yakın zamana kadar 50’yi geçemeyen ve üzerinde kalamayan RSI tarafından kanıtlandı.

XVG’nin destek 0,004 dolardan işlem görmesi ve 0,0043 dolardan işlem görmesi ve direnç 0,0046 dolardan işlem görmesi nedeniyle, bu düşüş görünümünün yakın vadede yeniden değerlendirilmesi gerekebilir. RSI 57 gösterdi ve kısa süre önce fiyatın desteği yeniden test etmesi gibi nötr 50’den sıçradı ve bu da yükselişin kısa vadeli görünümünü güçlendirdi.