Binance Coin, Polkadot, Decred Fiyat Analizi: 14 Eylül

Fiyattaki herhangi bir artıştan yararlanmak için BTC borsalara girerken Bitcoin 10.550 dolardan 10.350 dolara düştü. Binance Coin, ekosistemindeki gelişmelerden kaynaklanan bazı ani artışların yanı sıra, madalyonun önceki direnç seviyelerini aşmak için yükseldiğini kaydetti. Daha sonra grafiklerde Polkadot da yükseliş sinyalleri verdi. Aksine, Decred muhtemelen başka bir fiyat düşüşü kaydetti.

İçerik Başlıkları gizle

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, Polkadot, Decred Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Binance Coin, 24 dolarlık bölge etrafındaki direncinin ötesine geçti ve baskı anında 29,89 dolar olarak değerlendi. Ayrıca, söz konusu artış sırasındaki işlem hacmi ortalamanın üzerinde olup, yukarı doğru hareketin gücünü teyit etti.

BNB, 32 dolarlık direnç seviyesini karşılıyor, bir sapma görülebilir ve BNB daha düşük seviyeyi düzeltmek zorunda kalabilir.

Stokastik RSI, BNB’nin 29 $ ‘lık desteğe yaklaşan başka bir alıcı dalgası görebileceğini gösteriyor. Stokastik RSI aşırı alım bölgesine geri dönerse, BNB bir kez daha yükselebilir ve direnci 31,9 $ ‘da test edebilir.

Binance Launchpool, BNB’nin hisselerinin yeni tokenlerle% 60’a kadar APR kazanmasına izin verdikten sonra BNB’nin daha da artması muhtemel.

Puantiye [DOT]

Binance Coin, Polkadot, Decred Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOT / USD

Polkadot, CoinMarketCap’in listelerinde 4,4 milyar dolarlık piyasa değeriyle beşinci sırada yer aldı.

Chaikin Money Flow, alıcıların piyasayı kontrol ettiğini göstererek piyasaya güçlü sermaye girişlerinin altını çizdi. Bu, son birkaç gündür ivme kazanmadığı için varlık için yükseliş eğilimi gösterdi.

Bollinger Bantlarının son birkaç günde fiyat civarında yakınsadığı gözlendi. Bununla birlikte, DOT üst Bollinger Bandına doğru hareket ettikçe ve bantların ağızları genişledikçe bu durum değişiyordu.

Basın zamanında, DOT 5.53 $ direncinin altında işlem görüyordu ve direncini kırması muhtemel görünüyordu. DOT reddedilirse, 4,8 dolarlık bölgede destek bulabilir. Diğer bir direnç seviyesi 6.4 dolar.

Decred [DCR]

Binance Coin, Polkadot, Decred Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de DCR / USD

Decred, destek olarak 13.7 $ seviyesini tekrar test ederken yukarı yönde herhangi bir ivme kaybetmedi. Müthiş Osilatör son birkaç gün içinde bir miktar yükseliş eğilimi göstermiş olsa da, AO düşüş bölgesine geçerken boğalar baskı anında güçlerini kaybetmiş gibi görünüyordu.

DCR için bir sonraki destek seviyesi 12,2 dolarlık bölgede yatıyor.

Parabolik SAR da bir satış sinyali verdi. DCR 14,5 $ kuzeyden geçerse, bu geçersiz sayılır.