Binance Coin, Ontology Fiyat Analizi

Bitcoin’in fiyatı, altcoin piyasası üzerinde olumlu bir etkisi olan grafiklerde muazzam bir yukarı yönlü ivme kaydetmeye devam etti. Bununla birlikte, Binance Coin ve Ontology gibi birkaç istisna vardı ve şu anda bir konsolidasyon büyüsüne dayanıyor gibi görünen her iki kripto da, önemli kazançlar kaydetmeyi başardı. coins.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: BNB / USD, TradingView

Yazım sırasında Binance Coin, 5.3 milyar dolarlık piyasa değeriyle 37.4 dolardan işlem görüyordu. Geçen hafta BNB yüzde 20’nin üzerinde değer kazandı. Bununla birlikte, kripto para birimi, son 24 saatte 36,2 dolarlık destek ile 38,8 dolarlık direnç arasında bir konsolidasyon ticareti aşamasına girmiş gibi görünüyor.

Ancak teknik göstergeler BNB’nin fiyat hareketleri için ilginç bir tablo çizdi. EMA şeritleri kripto fiyatının altına düştü ve 36 $ fiyat seviyesinde destek görevi gördü. Öte yandan MACD göstergesi, sinyal hattının MACD çizgisini geçerken düşüş eğilimi gösterdiğini gördü – bu, destek seviyeleri başarısız olursa, yaklaşan bir fiyat düşüşü olabileceğinin bir işareti.

Ontoloji [ONT]

Kaynak: ONT / USD, TradingView

Yazma sırasında Ontology, CoinMarketCap listesinde 353 milyon dolarlık piyasa değeri ile 54. sırada yer aldı. O sırada, madeni para 0,437 dolardan işlem görüyordu ve 24 saatlik işlem hacmi 79 milyon dolardı. Geçtiğimiz 24 saat içinde, madeni paranın fiyatı yüzde 1’den fazla düştüğü için küçük bir düzeltme gördü ve son birkaç hafta kripto paranın sadece yana doğru hareket ettiğini gördü. O sırada 0,49 dolarda güçlü bir direnç vardı ve kripto para 0,41 dolarda önemli bir destek bekleyebilir.

MACD göstergesi aşağı yönlü ve başka bir fiyat düzeltmesi çalışmalarda olabilir. RSI göstergesi bu duyguyu tekrarladı ve aşırı satım bölgesine doğru ilerliyordu.

Waves Enterprise’ın, merkezi olmayan tanımlama araçlarını Waves Enterprise e-oylama sistemine entegre etmek için blockchain platformu Ontology ile bir Mutabakat Anlaşması imzalaması dışında, geliştirme açısından çok fazla haber yok.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!