Binance Coin, Neo, Maker Fiyat Analizi

Bitcoin’in yükselen piyasa hakimiyetine rağmen, ETH’nin ABD Doları karşısında daha fazla kazandığı gerçeği, birçok Altcoin’in de kazanç sağladığı anlamına geliyordu. Binance Coin yerel yüksek seviyesi olan 35.69 $ ‘ı geçmeye hazır görünüyor, Maker ise desteğe karşı direnç seviyesini yükselttikçe arkasında güçlü bir yükseliş ivmesi yaşadı. Son olarak Neo, destek seviyesinin üzerinde kalmaya çalışırken zayıf düşüş ivmesi kaydetti.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, Neo, Maker Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Fiyatlar tersine dönmeden önce Binance Coin neredeyse tam olarak% 61,8 geri çekilme seviyesi olan 30 $ ‘a düştü. 32 dolarlık destek bölgesini geri kazandıktan sonra, BNB’nin kısa vadeli ivmesi piyasanın boğaları lehine daha da kaydı.

Bu hareketin arkasında önemli bir işlem hacmi vardı ve OBV, bu faaliyetin çoğunun alım olduğunu gösterdi. Bu BNB için yükselişti.

Fiyatların geçmişte satış baskısıyla karşı karşıya kaldığı 34 dolarlık bölgeyi geçtikten sonra, BNB’nin yerel zirvesinden 35.69 doların üzerine çıkması muhtemel görünüyordu.

Fibonacci% 27’lik uzatma seviyesi, boğalar 35.69 $ ‘lık fiyatı kırmayı başardıysa BNB için 38.5 $’ lık bir hedef sundu.

Neo [NEO]

Binance Coin, Neo, Maker Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de NEO / USDT

Kısa vadede NEO için momentum düşüş eğiliminde. 14,4 dolarlık destek seviyesinin altına düştü, ancak 12,3 dolara düştükten sonra sıçradı ve yazı yazılırken 15,2 dolardan işlem görüyordu.

Yine de hareketli ortalamalar, kısa vadeli eğilimin aşağı doğru olduğunu gösterdi. 20 SMA (beyaz), fiyata direnç görevi gören bir seviye olan 50 SMA’nın (sarı) altına düştü.

RSI, NEO için kesin bir yön olmadığını belirtmek için nötr 50 çizgisinin etrafında gezindi. 14,4 doların altında veya 16 doların üzerinde iyi bir işlem hacmi ile desteklenen bir hareket, NEO için bir sonraki hareketin yönünü vurgulayacaktır.

MKR

Binance Coin, Neo, Maker Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de MKR / USDT

MKR’yi analiz etmek için 1 günlük grafik kullanıldığında, fiyatın Ekim ayından bu yana çoğunlukla 500 ila 600 dolar arasında işlem gördüğü görüldü.

ETH’nin son kazançları muhtemelen MKR’yi de etkiledi. Aralığın orta aralığını güçlü bir şekilde geçti ve önümüzdeki günlerde destek olarak yeniden test edilebilecek olan 573 $ direnç seviyesinin üzerinde.

MACD yükseliş eğilimi oluşturdu ve güçlü bir yükseliş ivmesi sinyali vermek için nötr çizginin üzerine çıktı. 600 doların üzerindeki bir hareket, son üç ayın fiyat aralığından olası bir kırılmayı gösterir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 26.798,00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!