Binance Coin, NEM, Verge Fiyat Analizi: 28Eyl

Binance Coin, kripto para piyasasında yükseliş gösterdi, ancak daha fazla kazanıma ulaşmadan önce% 2-3’lük küçük bir düşüş gördü. NEM, bir konsolidasyon döneminden çıktı ve desteğe karşı bir direnç seviyesini değiştirmiş gibi görünüyordu. Verge, kendi çizelgelerinde düştü.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, NEM, Verge Fiyat Analizi: 28 Eylül

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Yazım sırasında, BNB 26.6 $ direnç seviyesinde işlem görüyordu. Fibonacci Retracement seviyeleri, grafikteki destek ve direnç seviyeleri ile birleştirildiğinde, şimdiye kadar aydınlatma fiyat hareketinde iyi bir kılavuz oldu.

RSI, yükseliş ivmesinin bir işareti olarak 67 seviyesindeydi. Ancak önümüzdeki saatlerde aşırı satım bölgesine de yönelebilir. Fiyatın, başka bir ayağa dikkat çekmeden önce 25.6 $ ‘dan% 50 geri çekilme seviyesine küçük bir düzelme kaydetmesi beklenebilir.

% 70,5 geri çekilme, bir Fibonacci Geri Çekilme seviyesi değildir, ancak bu geri çekilme seviyesi, optimal bir ticaret girişi olarak kabul edilir ve bazen bir kripto varlığı için iyi bir talep bölgesi olarak hizmet edebilir. Hatta alıcılar son dalgalanmadan önce bu alana ilgi gösterdi.

HAYIR [XEM]

Binance Coin, NEM, Verge Fiyat Analizi: 28 Eylül

Kaynak: TradingView’de XEM / USD

Bollinger Bantları, grafikteki okla vurgulandığı gibi, XEM etrafında yaklaşık bir gün boyunca birleşti. Daha sonra XEM yukarı doğru hareket etti ve piyasada artan volatilitenin belirgin olduğunu gördüğümüz bantların ağızları da genişledi.

XEM, direncini 0.116 dolara yükseltti, ancak gelecek işlem seanslarında destek seviyesini bir kez daha test edebilir. Bunu bir veya iki gün boyunca sürekli bir yukarı hareket izlemesi muhtemeldir.

Müthiş Osilatör, son günlerde boğalar lehine bir ivme kayması da kaydetti. 0.135 $ bölgesi, fiyat artışına bir miktar direnç gösterebilir.

Öte yandan, NEM Hippopotamus adlı 3 aylık NEM Symbol Testnet’in lansmanı yapıldı. duyuruldu.

Eşik [XVG]

Binance Coin, NEM, Verge Fiyat Analizi: 28 Eylül

Kaynak: TradingView’de XVG / USDT

Hareketli ortalamalar, XVG için bir düşüş grafiği çizdi. 100 SMA (pembe), kripto varlığı üzerindeki düşüş baskısının azalmadan devam ettiğini gösteren 200 SMA’nın altında hareket ediyordu. XVG için bir sonraki destek seviyesi 0,004 dolar.

20 SMA (beyaz) 50 SMA’yı (sarı) geçti, ancak bu piyasa boğaları için tam olarak cesaret verici bir işaret değildi. XVG’nin 100 SMA veya 0,00467 dolar seviyesinde sert bir dirençle karşılaşması daha olası.

Önümüzdeki saatlerde meydana gelebilecek bir sıçrama, madalyonun yükseliş eğilimini teyit etmek için bir fırsat sağlayabilir.