Binance Coin, Monero, Dogecoin Fiyat Analizi

Noel, Bitcoin için hediyelerle gelmiş gibi görünüyor. Festival kutlamalarına tezahürat ekleyen dünyanın en büyük kripto para birimi, geçtiğimiz birkaç gün içinde 27.000 dolarlık fiyat seviyesini aştı. Sonuç olarak, daha geniş Altcoin pazarı da grafiklerde yükseliyor. Şimdi soru şu: kaçınılmaz bir düzeltme Bitcoin’e ulaştıktan sonra altcoinler ivmelerini koruyacak mı?

Binance Coin, Bitcoin’in grafiklerde biraz daha düşük hareket ettiği bir zamanda kazançlar yayınlayarak bu soruyu yanıtlıyor gibiydi. Aynısı Monero ve Dogecoin için söylenemez, çünkü her iki Altcoin de son 24 saatte negatif kazançlar kaydetti.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: BNB / USD, TradingView

Aya yavaş bir başlangıç ​​yaptıktan sonra Binance Coin, 25.25 $ destek seviyesinden döndükten sonra yerini buldu. O zamandan beri, BNB grafikte yükseldi ve 31.05 $ ile 35.93 $ arasında işlem gördü. Son birkaç işlem seansı, fiyatlar Haziran 2019’dan beri görülmeyen bir seviye olan 40 $ ‘a ulaştığında BNB’nin bu kanalın üzerinde yükseldiğini gördü. BNB’deki göstergeler, yükseliş momentumunun güç kaybetmeye yakın olmadığını ve fiyatların daha da artabileceğini gösterdi.

MACD histogramı, grafiklerde yeşil çubuklar yükseldikçe yükseliş hareketini gösterdi. Sinyal hattı hızlı hareket eden çizginin oldukça altında kaldı ve boğaların piyasadaki hakimiyetini kanıtladı.

Denge Satış Hacmi Aralık ayı ortasından bu yana sürekli artarken, fiyat artışları da pazardaki sağlıklı alıcı sayısı ile desteklendi.

Para birimi [XMR]

Kaynak: XMR / USD, TradingView

Aralık, Monero için uygun bir ay oldu. 4 saatlik grafiğe bakıldığında, kripto para biriminin Kasım ayından bu yana yükselme eğiliminde olduğunu ve fiyatların giderek daha yüksek seviyelere ulaştığını gösterdi. Ancak geçen hafta fiyatlar 168.51 $ ile 160.17 $ arasında konsolide oldu. Konsolidasyon, fiyatın taviz vermeye çalıştığının veya yukarı doğru ivmesini yavaşça kaybettiğinin bir göstergesi olabilir. Her iki durumda da, bazı göstergeler Monero’nun yakın gelecekte daha düşük hareket edebileceğini gösterdi.

Müthiş Osilatör, kırmızı çubuklar Sıfır çizgisine doğru inerken düşüş momentumunun arttığını gösterdi.

Parabolik SAR’ın noktalı çizgileri, söz konusu düşüşü gösterecek şekilde mum çubuklarının üzerinde hareket etti. 152.54 $ ‘lık destek, fiyatlar mevcut desteğinin altına düşerse XMR’ye biraz rahatlama sağlayabilir.

Dogecoin [DOGE]

Kaynak: DOGE / USD, TradingView

Dogecoin’in grafikler üzerindeki etkinliği, yavaş bir başlangıcın ardından ayın ikinci yarısında yükseldi. O zamandan beri kripto para birimi, son 30 günde% 30’un üzerinde kazanç elde etmeyi başardı. Ancak, 0,0036 dolardan destek aldığı için fiyat ivme kaybetmiş görünüyor. Bu seviyeden döndükten sonra, coin fiyatı 0,0046 $ ile 0,0042 $ arasında ince bir kanalda işlem gördü ve kısa vadede bu kanal arasında işlem yapmaya devam edebilir. DOGE üzerindeki göstergeler, boğaların ve ayıların piyasada neredeyse eşit kontrole sahip olduğunu ve fiyatları her iki yönde de itemeyeceğini gösterdi.

Göreceli Güç Endeksi, satış baskısı ile eşleşen alım baskısını yansıtan nötr bölge yakınında dalgalandı.

Bollinger Bantları, ilerleyen DOGE fiyatlarında çok az dalgalanma gösterdi. Fiyat alt bantta işlem gördükçe, bir sonraki direnci 0,0051 $ ‘da test edecek bir tersine dönüş de beklenebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 28.198.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!