Binance Coin, Monero, Dogecoin Fiyat Analizi »Coin Otağ

19.000 $ civarında dalgalanan bir haftanın ardından Bitcoin 18.600 $ ‘ın altına düştü ve yazı yazılırken 18.200 $’ dan işlem görüyordu. Binance Coin 26,7 dolara düşecek gibi görünüyordu. Geçtiğimiz birkaç dalgalı haftanın en güçlü performanslarından biri olan Monero, 127 $ ‘dan kayıpları durdurmaya çalışacak. Dogecoin, satıcıların hakimiyetinde negatif bir patlama gördü.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, Monero, Dogecoin Fiyat Analizi: Aralık 09

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

BNB, desteğin altındaki ivme ile 29 $ ‘a düştü ve bir sonraki seviyeye 26.7 $’ a yaklaştı. Yükselen kanaldan çıkış genellikle fiyatın BNB için 26,7 dolar olan kanalın altına doğru gerilediğini görüyor.

Stokastik RSI aşırı satım bölgesine yöneldi, ancak Stochastic tek başına ani bir düzelme belirtisi göstermiyor. OBV, Satın Alma hacminde istikrarlı bir düşüş gösterdi.

Birlikte ele alındığında, BNB için daha fazla olumsuzluk beklenebilir.

Para birimi [XMR]

Binance Coin, Monero, Dogecoin Fiyat Analizi: Aralık 09

Kaynak: TradingView’de XMR / USDT

Yükselen genişleyen kamanın dışına yakın bir mum, XMR için destek sunan 130 dolarlık cebi gördü. Uzun sürmeyebilir; RSI, 50 nötr çizgisinin altına düşer.

Piyasa katılımcıları 127 dolar seviyesini izlemeli. Bitcoin’i ve piyasanın geri kalanını çevreleyen oynaklığa rağmen, XMR, son birkaç hafta boyunca istikrarlı bir yukarı doğru performans gösteren bir kripto para birimi oldu.

Pazarın önümüzdeki günlerde daha derin bir Bitcoin düzeltmesi görmemesi koşuluyla, 127.4 $ destek seviyesinin altında, 124.7 $, 120 $ ve 115 $, Bears’ı körfezde tutması gereken güçlü talep bölgeleri olmaya devam edecek.

Dogecoin [DOGE]

Binance Coin, Monero, Dogecoin Fiyat Analizi: Aralık 09

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

Bollinger bantları, DOGE için düşük volatilite döneminden sonra genişlemeye başladı. Genişleyen bantlara fiyatta keskin bir düşüş eşlik etti.

DOGE, Momentum ile 0,00315 $ seviyesinin altına düştü. 20 SMA (beyaz), Kısa vadeli aşırı düşüşün altını çizerek fiyatın oldukça üzerinde kaldı. CMF ayrıca sermayenin piyasadan dışarı aktığını göstermek için -0.05’in altına düştü.

DOGE için bir sonraki destek seviyesi 0,0028 dolardı.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 18,260,74 dolar seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!