Binance Coin Kısa Vadeli Fiyat Analizi: 7 Ağustos

Token takası söz konusu olduğunda, Binance Coin en iyisidir. Şu anda kripto para piyasasında 10. sırada yer alan hisse senedi jetonu, son 24 saatte yüzde 1 düştü, üzerindeki kriptoların çoğu yeşil. Kazananlar arasında, Bitcoin ve sert gücü Bitcoin Cash, birincisi piyasa sabitleme etkisiyle ve ikincisi çift haneli günlük pompayla diğerlerini geride bıraktı.

Binance Coin İnceleme Analizi 7 Ağustos

Kısa vadeli 4 saatlik grafikte, BNB’nin şu anki düşüş eğilimi, uzun süredir devam eden formasyonunun bir parçası ve tersine dönme eşiğinde olabilir. Temmuz ayının başından bu yana, altcoin yükselen bir takozda işlem görüyor, ancak Bitcoin’in 10.000 $ ‘lık patlamasının ardından yükselen bir kanalı taklit ediyor. 15-20 Temmuz arasında, BNB otlatmadan önce 18.87 $ ‘dan 16.78 $’ a yüzde 11 düştü ve kamanın dibine yükseldi, o zamandan beri kanala geçiş başladı.

Binance Coin kısa vadeli Fiyat Analizi 7 Ağustos

Kaynak: Trading View aracılığıyla BNBUSD

Bitcoin’in beş basamaklı sıçramasının ardından, BNB bir dizi yükselen ve daha yüksek düşüşler gördü ve ikincisi birincisini itti. 20 Temmuz’da başlayan bu kanal, son iki hafta içinde fiyatı 17 dolardan 20 doların üzerine çıkardı. Bu neredeyse yüzde 40’lık artış 18.78 $ oldu, bu güçlü direnç seviyesi Mayıs ve Haziran aylarında fiyatın düşmesine neden oldu, önemli bir psikolojik seviye 20 $, 22.03 $ ve şu anki fiyatı 22.66 $. Yukarıda bahsedilen yüzde 1’lik günlük düşüş, BNB’nin 23,45 $ ‘dan düşüşünden kaynaklanıyor, ancak yüksek-düşük paterni ve yükselen kanalı nedeniyle, bu düşüş 23,45 $’ ın üzerine çıkmanın habercisi.

Şaşırtıcı bir şekilde, piyasa jetonuna para akışı fiyatını takip etmiyor. Chaikin para akışı göstergesi, 20 Temmuz kanalının lansmanından bu yana daha düşük zirveler gördü. 0’ın altına -0.17’ye ve ardından 0.35’e geriledi, ardından 0.12 mevcut değerine yerleşti, başlangıçta 0.43’te 0.36’ya yükseldi ve -0.07’ye düştü. Bu göstergenin azalan çıkışlarla birlikte fiyatla örtüştüğü görüldüğünde, net para akışı ve hacmi sağlıklı ise fiyatın yükseliş etkisi görmesi bekleniyor.

Şu anda, tüm altcoin piyasası Bitcoin’den bir çekiş görüyor, ancak bazı altcoinler izole fayda sağlıyor. Örneğin Binance Coin, esas olarak ana borsası Binance için bir kullanım senaryosuna sahip ve bu büyüyen boğa piyasası sayesinde daha fazla yükseliş görebiliyordu. Kanalının zaten yerinde olduğu düşünüldüğünde, daha yüksek-düşük bir toparlanma ile, fiyat yakında 25 dolara kadar yükselebilir. Ancak, takoz hala yükselirken fiyatı düşebilir, ancak buna destek her geçen gün artıyor.

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.