Binance Coin kısa vadeli Fiyat Analizi: 20 Eylül

Binance Coin, son birkaç ayda inanılmaz bir ralli kaydetti. Ancak, söz konusu rallinin hedefine ulaştığı ve kripto para biriminin fiyatının yakında bir düşüşe yol açabileceği görülüyor. Yazım sırasında 26.95 $ ‘dan 1 BNB işlemiyle, BNB’nin grafiklere düşme şansı oldukça yüksek.

Binance Coin 1 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de BNBUSD

Binance Coin için saatlik grafik simetrik bir üçgenin oluşumunu gösterdi. Ancak, hareketli ortalamalar 20 [yellow] ve 200 [purple] Ayrıca BNB’nin potansiyel tarafını da ortaya çıkardı. BNB’nin fiyatı zaten 20 EMA’yı aşmış olsa da, onu fethedemedi. Bu nedenle, fiyat bu simetrik üçgenden kopup çıkarsa, fiyat ~ 24.63 $ ‘da duran 200 EMA’ya yönelecektir.

Basın zaman fiyatıyla ilgili olarak, bu, BNB’nin düşüş kuvvetiyle paterni ihlal etmesi durumunda ilk hedef olan% 8,58’lik bir değer kaybı olacaktır. Satıcılara eşlik eden ivmeye bağlı olarak, BNB’nin fiyatı, baskı süresi fiyat hareketinden% 18.52 düşüşle 21.86 $ ‘a düşebilir. Bu aynı zamanda BNB için kısa ve orta vadede ikinci hedeftir.

RSI göstergesi nötr bölgenin üzerine çıkamadı [50] Çoğu zaman, bu alıcı eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Bu, ayılar için durumu daha da kanıtladı. Son olarak, ancak en önemlisi, Stokastik RSI göstergesi aşırı satım bölgesinin hemen üzerindeydi. Zaten düşüş eğilimindeyken, grafiklerde daha aşağıya inmek için hala yer vardı.

Şimdi düşüş durumu belirlendiğine göre, BNB’nin bu kısa vadeli düşüş hareketini engelleyebilecek tek bir özelliğe bakma zamanı geldi. 25.96 $ ‘lık destek güçlü bir destektir ve bunu ihlal etmemek ayılar için şanssız olur.

Son olarak, önceki bir makalede belirtildiği gibi, BNB’nin uzun vadeli görünümü de düşüş eğilimindedir. 2 gün gibi daha yüksek bir zaman diliminde görülen düşüş sapması çılgınca düşüşe geçti ve şimdiden yolda. Yani, bu kısa vadeli düşüş senaryosu büyük resme mükemmel bir şekilde uyuyor.