Binance Coin kısa vadeli Fiyat Analizi: 18 Eylül

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki fiyat tahmini, yazarın görüşüne göre yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Tıpkı Bitcoin gibi, Binance Coin de geçen hafta toparlanma eğrisini aştı. Önemli bir düşüş olmadan Binance Coin 26 $ ‘lık destekten çekildi, ancak 29 $’ ın üzerinde bir pozisyon elde edemedi. Grafikte oldukça belirgin olan yatay hareketle Binance Coin, 724 $ işlem hacmiyle 4.04 milyar piyasa değeri kaydetti. milyon geçen gün.

İçerik Başlıkları gizle

Binance Coin 1 saatlik grafik

Kaynak: Ticaret Görünümünde BNB / USD

Binance Coin, 14 Eylül’de 32 $ ile en yüksek seviyeye ulaştıktan sonra 30 $ aralığının altına düştü ve sonraki 24 saat içinde 26 $ ‘a düştü. Büyük bir tersine dönüş beklenmese de, varlık geçen hafta direnci yeniden test etmek için 29 $ ‘dan harekete geçti, ancak 26 $’ a kadar başka bir düzeltme gözlemlendi.

Varlık şu anda 29 $ ‘a yakın ancak bir düşüş daha geçiriyor. Bu tür bir oynaklık şu anda kesin bir eğilimi tespit etmeyi imkansız kılıyor, ancak daha geniş anlatı muhtemelen düşüş grafiğine doğru itiyor. Değerlemenin daha yüksek bir ucunda hacim kısalması ve aşırı alım pozisyonuna yakın RSI ile 29 $ ‘lık direncin şimdilik kalması muhtemel.

Binance Coin 30 dakikalık grafik

Kaynak: Ticaret Görünümünde BNB / USD

Risksiz bir senaryo altında, yatırımcı için 28.03 $ ‘da bir giriş pozisyonu tutarak kısa bir pozisyon mümkündür. Bir listeyi 28 $ ‘da tutmak, 50 Hareketli Ortalama’dan destek aldıktan sonra kesinlikle gerçekleşebilecek bir iyileşme için kapıları açık tutmak anlamına geliyordu. Bununla birlikte, 30 $ ‘lık bir stop loss, satış tarafı baskısı nedeniyle önümüzdeki birkaç gün içinde ihlal edilmesi olası olmadığından yeterince güvenli olacaktır.

Risk / Ödül Oranını 2,36x’e yuvarlayarak, Fibonacci Retracement çizgileri tarafından belirtilen destek doğrultusunda kar alma pozisyonu 25.70 $ ‘a yerleştirilebilir. Müthiş Osilatör, şu anda en ufak bir avantaja sahip olan ayılarla birlikte, ivmenin henüz çizelgelerde birikmediğini öne sürdü.