Binance Coin, IOTA, Zcash Coin İncelemeleri 19 Ağustos

Binance Coin, Ağustos ayı başlarında geri çekildikten sonra yükseliş trendini sürdürdü. BNB, satış baskısıyla karşı karşıya kalırsa geri çekilmesi gereken önemli destek seviyelerine sahipti. Piyasanın IOTA ve Zcash gibi altcoinleri söz konusu olduğunda, her ikisi de coins mevcut fiyat seviyesine yakın önemli bir dirençle karşılaştı.

İçerik Başlıkları gizle

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, IOTA, Zcash Fiyat Analizi: 18 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Binance Coin, uzun dönemde önemli olan 23 $ ‘dan işlem görüyordu. Bollinger bantları, desteğin hemen üzerinde BNB ile daralmaya başladı. Belirli bir süre verildiğinde bu, fiyatın başarıyla destek aldığı fikrini doğrulayabilir.

BNB daha büyük bir satış baskısıyla karşı karşıyaysa, 23 $ tutmayabilir. BNB daha sonra 100 EMA’da (pembe) veya daha aşırı ve olası olmayan bir senaryoda bunun altındaki 200 EMA’da (mor) destek bulmayı bekleyebilir.

Konsolidasyonun, bir sonraki büyük direnç için güçlü bir 24.2 $ girişimi sağlaması muhtemel.

Son zamanlarda Binance, Binance Chain’de BNB hisselerini test etmek isteyen katılımcılara 3000 BNB verdi. Binance Chain’in arkasındaki ekip, mevcut Binance Chain’e akıllı sözleşme işlevselliği sunmak için Binance Akıllı Zincir üzerinde çalışıyor. BNB’nin piyasa değeri 3,37 milyar dolar.

IOTA

Binance Coin, IOTA, Zcash Fiyat Analizi: 18 Ağustos

Kaynak: TradingView’de IOTA / USDT

IOTA, CMC’nin listesinde 1,1 milyar dolarlık piyasa değeriyle 21. sırada yer alıyor. Son zamanlarda, IOTA Dominik Schiener’in kurucu ortağı IOTA’nın Bosch’un Avrupa bulut çözümüne dahil olabileceği söylentileri ret O.

IOTA alıcıları, direnç 0,41 doların üzerine çıktıktan sonra zayıfladı ve seviyeyi kısaca desteğe çevirdi. Fiyat, destekten geri döner, ancak her seferinde daha düşük yükselir. Her zayıf atlama, desteğin zayıfladığını gösterdi ve sonunda kırıldı.

CMF, piyasaya sermaye akışlarının azaldığını gösterdi. Basın zamanında tarafsız bir bölgedeydi. Önümüzdeki birkaç gün içinde alıcılar ve satıcılar arasında yapılacak bir tartışma, IOTA’nın bundan sonra nereye gideceğini belirleyecektir.

Daha uzun zaman diliminde, IOTA geçen hafta 0.35 $ ‘lık kilit seviyesini bir yılda görülmeyen yeni bir yüksek seviyeye vurdu. Aynı hafta içinde bu önemli seviyeyi kaybetme olasılığı düşüktür. Önümüzdeki günlerde bir miktar konsolidasyon mümkündür.

Zcash [ZEC]

Binance Coin, IOTA, Zcash Fiyat Analizi: 18 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

Zcash, Ağustos ayında karışık bir performans sergiledi. 100 dolara ulaşmak iyiydi, ancak direnç aşılamayacak kadar güçlüydü.

Geçen hafta 80 dolarlık desteğini yeniden test ederken, RSI değerleri 50 nötr nokta civarında dalgalanıyordu. Bu, piyasanın her iki yönde de hareket etmeye karar vermediği anlamına geliyordu. Basın zamanında, 60’a yakın bir yükseliş trendini doğrulamadı. Bir yükseliş trendi sinyali vermek için RSI’nın 50 bölgenin üzerinde tutulması gerekiyor.

ZEC ile yükselen bir kama oluşturmak mümkündür. Öyleyse, tekrar 80 dolardan destek bulmak için 91 dolarlık dirençte reddedilebilir. Yükselen bir kama tipik olarak trend piyasalarda görülebilen bir düşüş modelidir. Genel olarak, varlığın değerinde bir düşüşün muhtemel olduğunu gösterir.

Eğilim çizgisinin ve direncin üzerinde bir kırılma, kama modelini geçersiz kılar.