Binance Coin, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi

Binance Coin ve Dogecoin yıla sağlam bir başlangıç ​​yaptığından ve fiyat listelerinde bir konsolidasyon aşamasına girdiğinden, IOTA, alıcılar piyasanın kontrolünü ele geçirdikçe yükseliş hareketi öngördü.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: BNB / USD, TradingView

Binance Coin, birkaç gün önce tüm zamanların en yüksek seviyesini geçtikten sonra küçük bir düzelme kaydetti. O zamandan beri, kripto para biriminin fiyatı, satın alma baskısı fiyatın bu kanalın altına düşmesini engellediği için 42,28 ila 38,7 dolar arasında konsolide oldu. Önümüzdeki birkaç ticaret seansı, bir kırılma gerçekleşmeden önce bu kanaldaki fiyat hareketini görebilir.

Göreceli Güç Endeksi, aynı yükseliş-nötr özelliklerini sergileyerek nötr bölgenin biraz üzerinde istikrar kazanmaya çalışıyordu.

Müthiş Osilatör, yeşil çubuklar sıfırın üzerinde sabit kalırken, fiyattaki hafif artışı da vurguladı. Öte yandan, ayılar piyasanın kontrolünü ele geçirmeyi başarırsa, fiyat düşebilir ve desteği 35,93 dolarda test edebilir.

IOTA

Kaynak: IOTA / USD, TradingView

IOTA’nın 4 saatlik grafiği, son üç gün içinde piyasadaki boğalar ve ayılar arasındaki çatışmayı gösteriyor. Satın alma baskısı, fiyatı birkaç direnç seviyesinin üzerine çıkardığında, satıcılar devreye girdi ve fiyatları grafiklerde aşağı çekmeye çalıştı.

Yazının yazıldığı sırada IOTA, boğaların piyasanın kontrolünü yeniden ele geçirmesiyle son 24 saatte% 17 artışla 0.372 $ ‘dan işlem görüyordu. Son birkaç gündeki fiyat hareketine bakılırsa, IOTA bir geri çekilme gerçekleşmeden önce yukarı yönlü ivmesini koruyabilir.

Stokastik RSI, fiyat için yükseliş işareti olan aşırı alım bölgesine doğru ilerliyordu. Bununla birlikte, endeks üst bölgede işlem yaptıktan sonra aşağı inerse kartlarda bir geri çekilme olabilir. Güneye doğru bir hareket, fiyatın 0,342 dolarlık desteğe doğru hareket ettiğini görebilir.

Chaikin Para Akışı, endeks denge noktasının üzerine çıktıkça sermayenin kripto para birimine doğru ilerlediğini gösterdi.

Dogecoin [DOGE]

Kaynak: DOGE / USD, TradingView

Dogecoin yıla oldukça bastırılmış bir son verirken, 2021 başladığında fiyat yükseldi. Son yedi günde, popüler ‘meme kripto para birimi’ şaşırtıcı bir şekilde% 133,3 oranında büyüdü ve haftalık en çok kazananlar arasındaki yerini sağlamlaştırdı. DOGE 2017’nin tüm zamanlarının en yüksek seviyesine yaklaşırken, direnç 0,013 dolara ulaştıktan sonra fiyat düştü ve 0,008 dolara düştü. Son olarak, göstergeler, fiyatın yukarıda bahsedilen kanalda konsolide olmaya devam edebileceğini gösterdi.

MACD düşüş eğilimindeyken, histogram düşüş momentumunda hafif bir düşüş kaydetti ve fiyatın 0,011 ile 0,008 dolar arasında kalabileceğini gösteriyor.

Bollinger Bantları, kripto fiyatı üst bantta işlem yaptıktan sonra ortalama çizgiye doğru ilerledikçe küçük düzelmeyi vurguladı. Şamdanlar alt banda dokunmadıkça, tersine dönme olasılığı düşüktü.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 34,834,00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!