Binance Coin Fiyat Analizi – Temel Destekler ve Dirençler! »Coin Otağ

Binance Coin’in piyasası, altcoin ve Bitcoin piyasasının geri kalanı kadar değişken değil. Aslında, BNB’nin değeri, baskı anında 33.04 $ ‘dan kripto para ticareti ile bir ani yükselişin ardından direncini 31.92 $’ a düşürdü. Performansının ışığında, BNB, yazı yazılırken% 149’luk YTD getirisi ile piyasada en çok aranan borsa jetonu haline geldi.

Bununla birlikte, BNB’nin düşük fiyat oynaklığı göz önüne alındığında, Binance Coin piyasasında bir fiyat dalgalanması tahmin etmek zor.

Binance Coin bir günlük grafik

Kaynak: TradingView’de BNB / USD

Buraya eklenen Binance Coin için bir günlük grafik, Eylül ayından bu yana devam eden uzun konsolidasyon aşamasını vurgulamaktadır. Konsolidasyon 31.92 ile 26.73 $ arasındadır. BNB’nin fiyatı son zamanlarda 31 $ ‘lık üst taban çizgisini geçti ve borsa jetonu o zamandan beri değerini bu seviyenin üzerinde tuttu.

Şu anki dalgalanma göz önüne alındığında, kripto para biriminin fiyatı en azından uzun vadede yatay hareket ediyor olabilir.

Muhakeme

Göreceli Güç Endeksi, denge bölgesine dönmeden önce aşırı alım bölgesine çarptı. Ancak, yazı yazılırken RSI’nın değeri artıyordu. Tüccarlardan gelen itme ve çekme devam ederken, RSI 70 seviyesine paralel ticarete yükseldi.

Aksine, Büyük Osilatör, satın alma ivmesinin düşmesini ve satıcıların piyasaya girmesini bekliyordu. Bu bir tersine dönme işareti olabilir ve BNB’nin değerinin düşmesine neden olabilir. Bununla birlikte, momentum eksikliği, madeni paranın yana doğru hareketinin devam etmesine neden olabilir.

Sonuç

BNB’nin değeri, son dalgalanmaya rağmen çoğunlukla yana doğru hareket ediyor. BNB için basın zamanı desteği 31 dolardı ve piyasa oynaklığının olmaması nedeniyle şimdilik bir fiyat dalgalanması olmayabilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!