Binance Coin, Ethereum Classic, TRON Fiyat Analizi: 24 Ağustos

Bitcoin hakimiyeti yazı yazıldığı sırada 60.22’den 61.59’a yükseldi. Son Bitcoin, büyük altcoinlere hiçbir faydası olmadan 11.400 dolara düştü ve tahtada çok fazla kırmızı vardı. Gibi bazı mükemmel nihai kazançlar coins TRON da düştü. Binance Coin ayrıca kısa vadeli bir düşüş trendine girmiş olabilir. Ethereum Classic daha yüksek seviyelere ulaşamadı ve destek bölgesinde işlem görüyordu.

İçerik Başlıkları gizle

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, Ethereum Classic, TRON Fiyat Analizi: 23 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

BNB, trend çizgisini (beyaz) kırdı ve daha kısa sürede yeniden test ederek trendin tersine döndüğünü (mavi) gösterdi. BNB için bir sonraki ana destek seviyesi 19 dolar ve 21 dolarlık bölgenin destek görevi görmesi muhtemel.

Kısa vadede bir miktar iyileşmenin ardından Binance Coin’in önceki yükseliş trendini daha uzun zaman diliminde sürdürmesi mümkündür.

RSI düşüş ivmesi göstererek 50’nin üzerinde tutamadı. Yazma sırasında RSI 36 idi ve bir sıçramanın meydana gelebileceği aşırı satım bölgesinin yakınında farklılaşıyordu.

TRON [TRX]

Binance Coin, Ethereum Classic, TRON Fiyat Analizi: 23 Ağustos

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

TRON’un Ethereum’un Uniswap protokolünü yansıtan merkezi olmayan bir değişim protokolü olan JustSwap’i piyasaya sürmesi, yerel zirveye denk gelmek üzere 19 Ağustos’ta gerçekleşti.

Günlük zaman diliminde TRON, net bir V üst modeli sergiledi. Bu, TRX’in son kazançlarının çoğunu kaybetmeye hazır olduğunu gösteren bir tersine dönüş modelidir.

Mümkün, ancak 0,0238 dolarlık desteğin geçerli olması pek olası değil. TRX’in 0,0196 dolarlık bölgede destek bulması daha olası. Parabolik SAR, aşağı doğru hareketin çoğunda olduğu gibi satış sinyallerini de belirtmiştir.

Ethereum Klasik [ETC]

Binance Coin, Ethereum Classic, TRON Fiyat Analizi: 23 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ETC / USD

Ethereum Classic, 7.5 $ ‘ın yüksekliğini ölçekleyemedi ve bunun yerine hızla düştü. 6.7 $ ‘lık destek, yazı yazılırken birbirini takip eden günlerde iki kez tekrar test edildi. Destek başarısız olursa, 6 dolarlık bölgenin destek olarak hizmet etmesi beklenebilir.

ETC, 6.7 $ ‘lık ardışık desteğin yeniden testinde daha düşük zirveler ile satış baskısının gücüne güven verdi. Müthiş Osilatör olumsuzdu, bu da ayıların kısa vadede hüküm sürdüğünü gösteriyordu.

ETC ağının güvenlik açığı, yalnızca geçen ay ağa yapılan% 51’lik iki saldırı ile vurgulandı.