Binance Coin, EOS, COMP Fiyat Analizi: 13Eylül

Yakın tarihli bir rapor Binance Coin’in düşük değerini vurgulasa da, BNB yazı yazılırken güçlü bir yükseliş eğilimi gösteriyordu. Aksine, EOS, Bileşik’te olduğu gibi her iki yönde de ivme kaybetti.

İçerik Başlıkları gizle

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, EOS, Bileşik Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Binance Coin, Eylül ayı başındaki düşüşünden önce, güçlü yükseliş trendini basın zamanında yeniden başlattı. Aslında, 24,3 dolar ve 26,6 dolar direnç seviyelerini aştı. Bununla birlikte, BNB, bir sonraki direnç seviyesine geçmeden önce desteği 27 $ ‘a yeniden test etmek için düşebilir.

Yönlü Hareket Endeksi, ADX (sarı) 20’yi geçmenin eşiğindeyken güçlü bir yükseliş trendinin başlangıcını işaret ediyor. + DMI (mavi) de yükseliyordu, bu da trendin yükselişte olduğunun bir işareti.

Aslında, BNB bu yılın başlarında Şubat ayında 26.6 $ ile aynı direnç seviyesini vurdu. Bu seviyenin üzerindeki haftalık kapanış, yılın en yüksek seviyesini temsil edeceği için uzun vadede madeni para için güçlü bir yükseliş trendi olacaktır.

EOS

Binance Coin, EOS, Bileşik Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de EOS / USD

EOS, 20 SMA (beyaz) ve 50 SMA (sarı) arasında işlem görüyordu ve her iki seviyenin de kısa vadede sırasıyla destek ve direnç görevi görmesi bekleniyor.

Bununla birlikte, 20 SMA, EOS’un son zamanlarda düşüş eğiliminde olduğunu gösteren 50 SMA’nın altındaydı.

Parabolik SAR bir satın alma sinyali verdi, ancak EOS, bir sonraki yönü hakkında kesin bir ipucu vermek için 50 SMA’yı geçmek zorunda kalacaktı.

Genel direnç 3,1 dolar ve önemli bir destek seviyesi 2,44 dolara yakın.

COMP [COMP]

Binance Coin, EOS, Bileşik Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de COMP / USDT

COMP, basın tarihinde 171,99 $ ‘dan işlem gördü ve son zamanlarda destek görevi gören 168 $ seviyesinin üzerinde işlem gördü.

Bollinger Bantları, bantların ağızları fiyat etrafında birleştiği için oynaklığın çok düşük olduğunu gösterdi. Sıkıştırma başladığından bu yana birkaç gün geçti ve hafta sonu devam edebilirdi. İşlem hacmi de son birkaç işlem seansı için çok düşüktü.

Bollinger bantlarının genişleyen ağzı eşliğinde üst veya alt banda doğru hareket eden bantlar içindeki prrice, bir sonraki COMP hareketinin yönünü gösterecektir.