Binance Coin, Dash, Synthetix Fiyat Analizi

Binance Coin, fiyat mevcut direncinin üzerinde kalamadığı için 38.72 $ ‘ı tekrar ziyaret etmeye çalıştı. Dash, grafiklerde simetrik bir üçgen oluşturdu ve 135,69 $ direncinin üzerinde bir kırılma olasılığı sunarken, SNX rotayı tersine çevirdi ve rekor seviyelere ulaştıktan sonra% 12’nin üzerinde düştü.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: BNB / USD, TradingView

Binance Coin 41.8 $ ‘ı yeniden test etti ve boğalar fiyatları 44.82 $’ lık dirence doğru yükseltemeyince düştü. Düşüş önümüzdeki birkaç işlem seansında devam ederse, fiyatlar 38.72 $ desteğini tekrar ziyaret edebilir. Fiyat yükselirse bu 44,82 dolarlık bir artış sağlayacaktır. Bununla birlikte, göstergeler ayıları destekledi ve acil durum desteğine doğru bir hareketin olası bir sonuç olabileceğini öne sürdü.

MACD, sinyal hattı hızlı hareket eden çizginin üzerinde bir hareket izlediği için düşüş eğiliminin sınırındaydı.

Müthiş Osilatör, MACD ile imzaladı ve momentumun ayılara doğru kaydığını belirtti.

Dash [DASH]

Kaynak: DASH / USD, TradingView

Fiyatlar son 24 saatte% 3,87 düşüşle 121,84 dolardan işlem görürken, basın anında kırmızı renkte parladı. 4 saatlik grafiğe bakıldığında, fiyatın simetrik bir üçgen oluşturduğu ve önümüzdeki birkaç işlem seansında bir kırılma görülebileceği görüldü. Yükseliş sonucu, madalyonun işlem fiyatının ani direncinin üzerine yükseldiğini görebilir ve bir sonraki direncin üzerinde 135.69 $ ‘lık bir hareketi hedefleyebilir. Kapak tarafında, aşağı doğru bir kırılma madeni paranın 113.1 $ ‘ı desteklediğini görebilir.

Stokastik RSI aşırı satım bölgesinde hareket etti ve endeksin yönünü değiştirmesi durumunda potansiyel bir geri çekilme sinyali verdi.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri şamdanların altındaydı ve bu da fiyat hareketinin yükseliş trendinde olduğunu gösteriyor.

Synthetix [SNX]

Kaynak: SNX / USD, TradingView

Synthetix tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 17,24 $ ‘ı vurdu ancak son birkaç işlem seansında hemen% 12’nin üzerine düştü. Şimdilik, kayıplar 14.63 $ desteğinde kısa kesildi, ancak mevcut savunmanın altına düşmek düşüş eğilimini teyit edecek.

Göreceli Güç Endeksi nötr bölgeden aşağıyı işaret etti. Endeks aşırı satım bölgesine girerse, fiyat aynı şeyi takip edebilir ve 13,41 dolarlık desteğe doğru düşebilir.

MACD, fiyat rekor seviyelerden düşerken düşüş eğilimi gösterdi. Histogramdaki kırmızı çubuklar, daha fazla fiyat düşüşü olasılığını gösterir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 35.190,00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!