Binance Coin, Dash, Augur Fiyat Analizi »Coin Otağ

Geçen hafta Bitcoin’in önceki direnç seviyelerini paramparça ettiği ve listelerde yeni bir ATH yayınladığı için 24.000 $ ‘a yaklaştığını gördü. Bu yükseliş ivmesi, dünyanın en büyük ve en baskın kripto para birimi ile olan yüksek korelasyonu sayesinde Altcoin piyasası için iyi tercüme edildi. Binance Coin, Dash ve Augur gibi popüler Altcoinlerin tümü grafiklerde yükseldi ve fiyat tablolarında çift haneli kazançlar yayınladı.

Binance Coin [ BNB]

Kaynak: BNB / USD, TradingView

Binance Coin, geçtiğimiz yedi günde yüzde 15’in üzerinde bir fiyat artışı gördükten sonra 32,4 dolardan işlem görüyordu. Basın zamanında, BNB 4.6 milyar dolarlık bir piyasa değerine ve 24 saatlik işlem hacmi 405 milyon dolardı. Madeni para, 33 ila 34 dolar arasındaki direnç seviyesini test etmeye yakındı. Ancak, bir fiyat düzeltmesi yapılacaksa, BNB’nin 30 ve 29 dolarlık test edilen desteklerinin yardımına ihtiyacı olabilir.

Binance Coin için teknik göstergeler bir yükseliş anlatısını destekledi. RSI göstergesi Aşırı alım bölgesinde pozisyonunu iyi tutmaya devam ederken, MACD göstergesi yükseliş eğilimi gösterdiği için bu duyguyu kabul ediyor.

Dash [DASH]

Kaynak: DASH / USD, TradingView

Dash, Basın zamanında CoinMarketCap listesinde 29. sırada yer aldı. Geçen hafta yüzde 10’dan fazla yükseldikten sonra Dash 106,8 dolardan işlem görüyordu ve kripto 1 milyar doların biraz üzerinde bir piyasa değerine sahipti. Kripto para birimi için, son 24 saat çoğunlukla yatay fiyat hareketini içeriyor. Aslında, Crypto 113 dolarlık fiyat aralığında önemli bir direnç seviyesi ile 103 dolarlık acil desteğe yakın işlem görüyordu.

EMA şeritleri Dash’in altına yerleştikten sonra, fiyatını destekliyor gibiydi ve RSI göstergesi aşırı alım bölgesine yakın kaldı – madeni paranın fiyatı için çok olumlu ve yükseliş işareti.

Augur [REP]

Kaynak: REP / USD, TradingView

Augur, geçen hafta fiyatta yüzde 28 artış kaydetti ve kripto ticareti 19,2 dolardan işlem gördü. 216 milyon dolarlık piyasa değeri ile Augur, CoinMarketCap listesinde 73. sırada yer aldı. Basın zamanında REP, 18,3 dolar ve 17,5 dolarlık iki güçlü destek seviyesi ile 20,5 dolarlık dirençle savaşmaya devam etti.

Bollinger Bantları, son 24 saat içinde önemli ölçüde genişledi ve REP’nin artan fiyat oynaklığını vurguladı. MACD çizgisi Sinyal çizgisinin üzerinde kaldığı için MACD göstergesi yükseliş gösteriyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 23.316.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!