Binance Coin, Cosmos, Bileşik Fiyat Analizi: 24 Eylül

Binance Coin, ATOM ve hatta Compound, geçen hafta grafiklerinde bir düşüş yayınladıktan sonra yükseliş eğilimi kaydetti. Bununla birlikte, Binance ve ATOM kesin bir yükseliş hareketi ifade ederken, aynı durum Compound’un COMP tokeninde geçerli olmayabilir.

İçerik Başlıkları gizle

Binance Coin [BNB]

Kaynak: TradingView’de BNB / USD

4 saatlik zaman diliminde büyük bir azalan kanal oluştuğunda BNB yakında bu büyük yükseliş trendine girecekti. RSI göstergesi küçük ve geçici bir sıçrama gösterdi, ancak alıcılar henüz yeterince ivme kazanmamıştı. Bunun nedeni kanalın bir direnç görevi görmesi ve ardından 200 MA’nın da direnç haline gelmesidir. Bu iki seviyeyi ihlal etmek, Binance Coin trendinin tersine döndüğünü doğrulayacaktır.

BNB için acil hedef 25.976 dolardı. BNB’nin 21.7 $ ‘lık basın zamanı fiyatı ile bu hedeften daha uzun bir yol var. DeFi’nin sakinleşmesi ile Binance’in akıllı zinciri, gelecekte daha fazla geliştiriciyi dahil etme şansına sahip olacak.

Evren [ATOM]

Kaynak: TradingView’de ATOMUSD

Cosmos’un ATOM’u, BNB gibi, listelerinde bir yükseliş modeli (düşen takoz) oluşturdu. Bu nedenle, ATOM için patlama da 5,24 ABD Doları ve 5,88 ABD Doları hedefleriyle yükselişe geçecek. Bununla birlikte, fiyat, 200 MA’nın varlığı nedeniyle ilk hedeften sapma görebilir. Ayrıca, Stokastik RSI göstergesi aşırı alım bölgesinin hemen altında yükseliş eğilimi gösterdi.

Görünüşe göre, fiyat kırılma nedeniyle olabilir ve bu nedenle kamanın tepesine doğru gitmelidir.

Bileşik [COMP]

Kaynak: TradingView’de COMPUSD

Bileşik tokenı baskı zamanında azaldı. Bununla birlikte, 124 dolarlık destek seviyesinin etrafındaki çifte dalgalanma, oluşumda çift dip olabilir. Doğruysa, fiyat tersine çevrilmelidir ve bu nedenle bu senaryonun hedefleri 144.19 $, 163.69 $ ve 186.32 $ ‘dır. Bununla birlikte, 200 MA’nın varlığı nedeniyle fiyatın 163 dolarda durma ihtimali var.

MACD göstergesi birkaç başarısız yükseliş geçişi gösterdi, ancak hepsi sıfır çizgisinin altındaydı. Çift dip senaryosu doğruysa, MACD sürekli bir yükseliş eğilimi gösterecek ve Eylül ayı başlarında olduğu gibi sıfır çizgisinin üzerine çıkacaktır.