Binance Coin, Chainlink, EOS Fiyat Analizi

Bitcoin holding şirketi geçtiğimiz birkaç gün içinde 22.500 ila 23.500 dolar arasındayken, piyasanın altcoinlerinin sabit ve konsolide kalması beklenebilir. Bununla birlikte, Bitcoin yükselmeye devam ederken, Binance Coin, Chainlink ve EOS gibi pek çok alts, fiyat tablolarında kendilerini tüketirken piyasa momentumunu sürdüremedi.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: TradingView’de BNB / USD

Kripto piyasasının en popüler borsa tokenı olan Binance Coin, geçtiğimiz birkaç ay içinde yıkıcı bir fiyat hareketi kaydetti. BNB geçtiğimiz aylarda artış görmesine rağmen, uzun sürmedi, para birimi belirteci kısa sürede normatif fiyat aralıklarına düştü.

BNB grafiklerde% 13 artmasına rağmen, kısa süre sonra önceki fiyat seviyelerine doğru düzeldi.

Bununla birlikte, BNB’nin teknik göstergelerine bakıldığında, Crypto Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının çok altında olduğundan ve Göreceli Güç Endeksi, aşırı alım ve aşırı satım bölgeleri arasında kademeli olarak sabitlendiğinden, devam etmeyecektir.

Zincir bağlantı [LINK]

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Piyasa değeri açısından en büyük onuncu kripto para birimi olan Chainlink, geçtiğimiz birkaç ay içinde kesintiye uğrayan bir dizi ani yükselişe rağmen, Ağustos 2020’nin zirvelerine henüz tam olarak ulaşmadı. Daha önce de belirtildiği gibi, Bitcoin 23.000 $ civarında konsolide olurken, altcoin gibi Chainlink, LINK’in sadece geçen hafta neredeyse% 19 düştüğü bu artışı paylaşmadı.

Aslında, yazı yazılırken LINK, fiyat listelerinde hemen destek seviyesine çok yakın işlem görüyordu.

Söz konusu düzeltmenin ardından, LINK’in Bollinger Bantlarının ağzı, gelen fiyat oynaklığının bir işareti olarak hafifçe genişliyor gibi görünüyordu. Dahası, Muhteşem Osilatör histogramının altındaki kırmızı çubuklar, olumsuz piyasa momentumunu gösterir.

EOS

Kaynak: TradingView’de EOS / USD

EOS, kripto piyasasının en üst sıralarından biri olan CoinMarketCap’in yazı yazarken listelerinde 16. sırada yer aldı. Eylül ve Ekim aylarında aylar süren yatay hareketin ardından, kripto para birimi nihayet Kasım ayında bir dereceye kadar dalgalanma gördü ve Bitcoin’in yükseliş hareketi, EOS’u Ağustos’tan bu yana görülmemiş seviyelere itti.

Bununla birlikte, kripto sadece bir haftada% 25 düştüğü için böyle bir ivme tükenmiş görünüyor.

Düzeltmelerin ölçeği, kripto’nun teknik göstergeleriyle kanıtlandı. MACD hattı, Signal hattından keskin bir şekilde ayrılıyordu ve Chaikin Money Flow, sermaye çıkışlarının güçlendiğini gösteren sıfıra düşüyordu.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 24.165,00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!