Binance Coin (BNB), Poligon (MATIC) ve IOTA Fiyat Analizi! • Madeni Para Otag’ı

Piyasa değerine göre dördüncü sırada yer alan Binance Coin, fiyatı 15 Haziran’da düşmeye başlamadan önce istikrarlı kazançlar kaydetti. Benzer bir yörünge IOTA tarafından çizildi. Son olarak, MATIC, fiyatı 15 Haziran’da neredeyse yüzde 8 düştüğü için zayıflama belirtileri gösterdi.

Binance Coin [BNB] Analiz!

BNB, yazı yazılırken ATH’sinden %46.81 daha düşük 362.64 dolardan işlem görüyordu. BNB, 19 Mayıs’taki düşüşten bu yana kapalı kanalında işlem görüyor ve ara sıra desteği 319,4 dolardan test ediyor. Madeni paranın kilit direnci yazı yazılırken 422.6 dolardı.

Varlık için Bollinger Bantları, sınırlı bir fiyat aralığını ve oynaklığın altını çizen paralel bir eğilimi vurguladı. Binance Coin’in 30 günlük volatilitesi 2.18’dir. Ayrıca, BNB için Müthiş Osilatör, düşüş momentumunun sıfır çizgisinin üzerinde kırmızı çubukların hafif bir yükselişiyle geldiğini vurguladı. Fiyat hareketi aşağı yönlü devam ederse, azalan kırmızı çubuklar (uzunluk olarak), varlığı daha baskın bir düşüş bölgesinde satın alacaktır.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) basın zamanında 52.2’lik bir okuma kaydetti ve tarafsız bölgedeydi. Gösterge, kendisini 50 işaretinin üzerinde tuttuğu için daha baskın satın alma baskısına işaret etti.

Çokgen [MATIC] Analiz!

MATIC’in artan popülaritesi, birçok kişinin altcoin pazarına ne zaman gireceğini merak etmesine neden oldu. 19 Mayıs fiyat düşüşünün ardından MATIC; Yayınlandığı tarihte, 28 gün önceki ATH’sinden yalnızca %36,12 düştü.

7 günlük yüzde 14.74’lük bir fiyat artışından sonra, noktalı çizgi mum çubuklarının altında kaldığı için Parabolik SAR tarafından gösterildiği gibi, bir fiyat yükseliş trendi grafiklerde yükseliş momentumu başlattı. Ancak, 15 Haziran’da fiyatı yüzde 8,4 düştü.

Ayrıca, SQZMOM aktif bir dönüş salınımı (beyaz noktalar) gösterdi. Göstergeye göre hakim trend yükseliş trendi olsa da, koyu yeşil çubuklarla birlikte SQZMOM’un görünümü trendin tersine dönebileceği anlamına gelebilir.

Altcoin için Göreceli Güç Endeksi (RSI), yazının yazıldığı sırada 66.2 idi ve varlığın aşırı alım bölgesinden toparlanmasını vurguladı. Ancak, satın alma baskısı hala çok büyüktü. Varlık, 11 Haziran’daki destek işaretini test ettikten sonra 1,3 dolar desteği ile 1,95 dolar direnci arasında geziniyordu.

IOTA Analizi!

IOTA, yazı yazılırken 1,1 dolardan işlem görüyordu ve ATH’sinden yüzde 80,80 düştü. Dip, 0.935 dolar destek ve 1.197 dolar direnç arasında işlem gördüğü için daha yavaş bir toparlanma başlattı. Fiyatı bir günde yüzde 3,81 ve son 7 günde yüzde 2,24 düştü.

Chaikin Money Flow’un hafif bir artış kaydetmesiyle varlık için sermaye girişleri de arttı. CMF göstergesi, varlığı tarafsız bölgede tutan sıfır çizgisine dokundu.

Son olarak, MACD çizgisi Sinyal çizgisine yakın hareket ediyordu, bu da varlık için düşüş eğilimi olabileceği anlamına geliyor.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgili kişilerin veya yazarın görüşleridir. Asla yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.