Binance Coin (BNB) için gelecekte bizi neler bekliyor?

Binance Coin, son zamanlarda borsa sorunlarından payını aldı. Binance CEO’su Changpeng Zhao, borsanın web sitesinde yayınlanan bir mektupta “devam eden büyüme için açık düzenlemelerin kritik olduğunu” söyledi. Aynı mektupta Zhao, Binance’in uyum ekibini yıl sonuna kadar ikiye katlamak istediğini iddia etti.

Binance Coin’i (BNB) Özel Yapan Nedir?

Binance, merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı ağlardan oluşan benzersiz bir ekosistemdir. Bu, şirketin birçok ülkede lider kripto borsası olmasının ana nedenlerinden biridir.

Binance’in sahip olduğu en büyük avantajlardan biri gelişme dürtüsü. Şirket 2017 yılında tamamen kripto borsası olarak yola çıkarken, bugün Binance hizmetlerini bir dizi farklı alana genişletti. Şirketin web sitesine göre misyonu, tüm blok zinciri ekosistemi için altyapı hizmetleri sağlayıcısı olmaktır.

Bu arada, yerel kripto para birimi BNB, piyasa düzeltmesi altında kilitlendi. Yazının yazıldığı sırada BNB, son 24 saatte yüzde 0,93 düşüşle 313,01 dolardan işlem görüyordu.

Binance Coin 12 Uydu Grafikleri

Binance CoinBinance Coin

Yükselen üçgenin kırılmasıyla Binance Coin’in %9 arttığını gördük ve 340 dolarlık dirence ulaştık. Bununla birlikte, bir sonraki satış baskısı dalgasının BNB’yi yaklaşık %10 sürüklemesi ve 320 dolar seviyesinin dirence dönmesi nedeniyle kazançlar kısa ömürlü oldu. Özellikle 20 (kırmızı) ve 50 (sarı) hareketli ortalama çizgileri henüz düşüşe geçmediği için BNB için 295 dolara kadar bir miktar umut vardı, ancak başka bir kırılma tehdidi göz ardı edilemez.

nedenler

Göreceli Güç Endeksi yükseliş bölgesine giderken daha yüksek zirveler oluşturdu ve endeks dengeye yakın işlem görmesine rağmen yükseliş trendi hala bozulmadan kalıyor. Bu, 45’in altında bir hareketin piyasa dinamiklerinde bir değişiklik anlamına gelse de, eğilimin henüz düşüşe geçmediğini gösterdi.

Yönlü Hareket Endeksi -DI ve +DI çizgisi arasındaki düşüş trendinin zirvesindeydi ve piyasaya satış baskısı geldi. Bununla birlikte, ADX daha az yönlü bir pazarın sinyalini vererek 16’da devreye girdi. Ayrıca, Sıkıştırma Momentumu Göstergesi, yükseliş momentumunun düşüş eğiliminde olmasına rağmen volatilitenin henüz yükselmediğini öne sürdü.

Sonuç

Binance Coin piyasası, alıcılar 295$ destek seviyesinin hemen üzerindeki 20-SMA’daki (kırmızı) kayıpları bastırmaya çalıştıkça sabit kaldı. Bu destek seviyesi korunursa, piyasada daha güçlü bir trendin ortaya çıkmasıyla önümüzdeki günlerde bir miktar yatay hareket beklenebilir. Ancak, önümüzdeki 24 saat içinde volatilite yükselirse, trader’lar 275$’a doğru keskin bir satış yapmaktan kaçınmalıdır.