Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi! • Madeni Para Otağ

Binance Coin 2021’de iyi bir ilk yarı gördü. Aralık 2020’de 40$ civarında işlem gören fiyatı, Mayıs ayında 693$’lık rekor seviyelere ulaşmayı başardı – sadece 5 ayda yüzde 1.500 artış. Meteorik yükselişi sırasında, BNB kendisini kripto merdiveninin en üstünde konumlandırdı. Sürekli olarak ilk 5 sıralamasında yer aldı. 19 Mayıs çöküşü, BNB’nin yukarı yönlü gidişatını durdurmuş olabilir, ancak fiyat, geri çekilmeden bu yana istikrarlı bir şekilde toparlanıyor.

Binance Coin (BNB) 4 Uydu Grafikleri

2 Mayıs’taki hızlı satın alma aşaması Binance Coin’i 420$’a doğru iterken, sonunda satış baskısı devraldı ve kripto para birimini aylık en düşük 210$’a çekti. Bu, BNB toparlanma yoluna başlarken bir talep bölgesinin ortaya çıkmasına neden oldu. BNB, düzenli piyasa düzeltmelerine karşı bağışık olmasa da, 290$, 370$ ve 390$ gibi daha yüksek seviyelerde destek bulmayı başardı. Daha düşük eğimli eğilim çizgisi, fiyatın daha yüksek dipler oluşturduğunu gösterdi. 420 ila 430 dolar arasındaki direnci temsil eden üst trend çizgisi ile oluşan yükselen bir üçgen.

Binance Coin, yükselen bir üçgen içinde işlem görüyor – genellikle yukarı yönlü bir kırılma gören bir model. OBV’nin yüksek dip seviyeleri, satın alma hacminin son iki haftadır yükselişte olduğunu gösteriyor. Histogram, MACD bir yükseliş geçişine yaklaşırken azalan düşüş momentumunu gösteriyor.

Ayrıca, RSI’nin yükseliş trendi, BNB’nin fiyat hareketi ile onaylandı. Bunlar ani bir fiyat dalgalanmasının işaretleri olmasa da boğaların kontrolü ele geçirdiğini ve bir sonraki dönüşüm için hazırlandıklarını gösterebilir. Geçilmesi gereken önemli bir alan 430 dolar civarında. Bu alan, BNB’nin Nisan ortasındaki keskin geri çekilmesine destek sağladı ve hatta kısa süre sonra yüzde 25’lik bir ralliyi tetikledi. 19 Mayıs düşüşünden sonra aynı çizgi defalarca vurgulandı. Başarılı bir mola, 500 dolara doğru yüzde 20’lik bir artış için kapıları açabilir.

Sonuç

19 Mayıs’tan bu yana Binance Coin piyasasında bir yükseliş hikayesi oluşuyor. 420$ ile 430$ arasındaki genel direnç, fiyat daha yüksek dip seviyeleri oluşturduğundan defalarca test edildi. Süreçte yükselen bir üçgen deseni oluştu ve teknikler yukarı yönlü bir kırılmayı gösterebilir.

Binance Coin’in (BNB) fiyatı şu anda 386.01 dolar.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgili tarafların veya yazarın görüşleridir. Asla yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.