Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi 17.10.2020

Bugün gözden geçireceğimiz coin, birçok kişinin iyi bildiği Binance coin, BNB’dir. BNB’nin Binance borsasının bel kemiği olduğunu söylersem sanırım yanlış olmaz. Sonuç olarak, CZ ayrıca BNB için çok çaba sarf ediyor. Ancak bugün BNB’yi teknik analiz açısından inceleyeceğiz.

Binance Coin BNB Grafikleri

Açıkçası, BNB takip ettiğim bir para değildi. Ancak bu makaleyi hazırlamak için çizelgeyi incelediğimde düşünmeden notlarımı alıp takip listeme ekledim. Çünkü gördüğünüz gibi, destekler ve direnişler çok iyi çalıştı ve grafik şimdi harika görünüyor.

Bakalım grafik bize teknik olarak ne gösteriyor. Şu anda iki ana destek bölgemiz var. Bunları grafikte mavi alanlar olarak gösterdim. Aslında, bu sabahki düşüş, ilk destek bölgesine çok yakın bir tepki aldı.

Bunların yanında yükselen bir trend de var. Bu eğilimin güzel yanı, birkaç kez test edilmiş olmasıdır. Dolayısıyla bu trendin artık teyit edilmiş bir trend olduğunu söyleyebiliriz. Bazı arkadaşlar sadece 2 kişiyle trendler çiziyor. Ancak, bu eğilimler onaylanmadıkları için kırılsa bile, beklenen önlemi almamaları olasıdır. Yazının başında BNB’yi izleme listeme dahil ettiğimden bahsetmiştim. Dikkat edeceğim nokta bu trend olacak. Artık bu eğilim sağlam olduğuna göre, şu anda kısa bir hedef vermek yanlış olur. Trend kırılırsa bu olasılığı daha detaylı inceleyeceğiz.

Son olarak, değinmek istediğim nokta, RSI’da olumsuz bir uyumsuzluk olduğudur. RSI’daki zirveler düşerken, fiyattaki zirveler yükseliyor. Aklınızın bir köşesine koymanıza kesinlikle yardımcı olacaktır.Tepelerdeki uyumsuzluklar negatif, diplerdeki uyumsuzluklar olumlu ”.

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Crypto para yatırımları çok yüksek risk içerir. Yatırım yapacak veya yatırım yapmayı düşünen kişiler kendi araştırmalarını yapmalıdır.