Binance Coin, Augur, Verge Fiyat Analizi »Coin Otağ

Binance Coin, 35,69 $ ‘lık yerel bir zirveye tırmandı ve kazançlarının bir kısmını grafiklerde yeniden izlemeye ayarlanabilir. Augur, birkaç gün önce ters yönde büyük bir artış yaptı, Biri düştü ve sonra, başka bir Yukarı hamle başlatmadan önce bazı galibiyetlerin izini sürmek zorunda kaldı. Verge bir alıcı akışı görmedi ve kar almaya karşı daha aşağı çekilebilirdi.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, Augur, Verge Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

BNB’yi destek seviyesinden 26.72 $ ‘dan 35.69 $’ a taşımak için Fibonacci Retracement aracını kullanarak, bazı önemli geri çekilme seviyeleri vurgulandı.

MACD aşırı alım bölgesinden düzelmiş gibi görünüyor ve BNB için yakın bir geri çekilme sinyali vermek için düşüş eğilimi yaratmakla tehdit ediyor.

Genel olarak,% 50 geri çekilme seviyesi ve% 61,8 ile% 65 arasındaki altın cebi, Kripto para biriminin fiyatı üzerinde bir etkiye sahip olacaktır. Bunlar orta vadeli kısa pozisyonlar için hedef olarak kullanılabilir, ancak önümüzdeki günlerde BNB’nin 30 dolara düşeceğinin garantisi yok.

Augur [REP]

Binance Coin, Augur, Verge Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de REP / USDT

35,86 dolara yükselen ralli, OBV gibi bazı göstergelerin ters gitmesine neden oldu. Önceden belirlenmiş destek ve direnç seviyelerini kullanan REP seviyesi, kısa sürede fiyat için önemli olabilecek 20.6 $ seviyesidir.

Müthiş Osilatör nötr çizginin altına düşmedi, Stokastik RSI aşırı satım bölgesine düştü ve fiyat 17,2 $ destek seviyesinden sıçradığında tersine döndü.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde derin toparlanmanın ardından REP için daha fazla yükseliş beklenebilir.

KENAR (XVG)

Binance Coin, Augur, Verge Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de XVG / USDT

OBV, Kasım ayının sonundan bu yana tavanını bir kez daha vurdu. Fiyat yerel bir yüksekliğe yaklaşsa bile yeni alıcılar piyasayı doldurmadı.

Bu bir miktar aşağı veya yan alım satım önermesine rağmen, RSI yükseliş trendinin devam ettiğini göstermek için 50’nin üzerine çıkmaya devam etti. Bununla birlikte, RSI da yavaşlıyordu ve 0,00732 dolarlık destek satıcılara karşı geçerli olmazsa fiyat tersine dönebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 23.162.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!