Bilmeniz Gereken Önemli Bir Ethereum Sinyali! »Coin Otağ

2021’in ilk çeyreğinde artan popülariteyle ortaya çıkan çok sayıda ETH ‘katili’ ve rakibe rağmen, en iyi spot borsalardaki faaliyetler nedeniyle ETH’ye olan talep tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıyor. Cryptoquant’ın verilerine göre tüm borsaların rezervleri ATL’ye ulaştı; rezervler son iki hafta içinde istikrarlı bir şekilde düştü.

Ethereum'un talebi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, sırada ne var

Yukarıdaki grafik, dolaşımdaki ETH’nin yalnızca yaklaşık% 25’inin şu anda borsalarda olduğunu gösteriyor ki bu da arz şokuna eşdeğer. ETH rezervlerindeki bu düşüş, kısmen artan stoka bağlanabilir. Geri kalanı için, ilk 20 altcoin arasında olması gerekmeyen DeFi tokenleri ve altcoinlere yönelik artan talebe bağlanabilir. 10000 ETH’nin üzerindeki balinalar, ETH’nin dolaşımdaki arzının% 70’inden fazlasını elinde tutuyor.

Şu anda, ETH’nin zirveye işaret ettiğini gösteren bir eksiklik var. Bloğa dahil edilen zincir içi veriler, perakende tüccarlar arasındaki duyarlılığın arttığını gösteriyor; günlük yükseliş trendi sağlam. ETH para rezervleri geçen hafta tüm zamanların en düşük seviyelerine ulaştı ve fon şu anda tarafsız. Bu ölçümlere ve zincir içi analize dayalı olarak, ETH şu anda 1600 $ ‘ın biraz üzerinde bir değere sahip. Ancak, mevcut fiyat seviyesindeki sinyal eksikliğinden dolayı, varlığın yeni bir zirveye ulaşması için erken olabilir.

Twitter’daki etkileyicilere göre, altcoinlerin önümüzdeki haftalarda pompalanması muhtemel ve Bitcoin hakimiyeti, önceki piyasa döngülerinde olduğu gibi ideal bir gösterge değil. Coinmarketcap.com’dan alınan fiyat verilerine göre, mevcut ETH / BTC fiyat hareketi fiyatın yakında 0.04 seviyesini geçebileceğini gösteriyor.

Ethereum'un talebi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, sırada ne var

Grafikteki fiyat hareketi, varlığın Bitcoin’in hakimiyetine kıyasla bir alt ralli başlangıcının daha iyi bir göstergesi olduğunu gösteriyor. Bir ‘ETH katili’ olarak ortaya çıkan Cardano hakkında son konuşmalar, fark edilmek için yeterince manşet oldu ve ADA’nın bu sefer alt ralliyi yönetip yönetmeyeceğini değerlendirmek kritik önem taşıyor.

Bununla birlikte, ikisi ölçek veya piyasa değeri açısından karşılaştırıldığında, ETH’nin kazanan olduğu ortaya çıkıyor. Ayrıca, ETH’nin borsalardan çıkışının Cardano ile net bir ilişkisi yoktur. Cardano’nun yükseliş fiyat hareketi, proje için büyük bir gelişme kilometre taşı olarak ortaya çıkan ve en iyi spot borsalarda ADA için artan talep olarak ortaya çıkan Shelly yükseltmesine bağlanabilir.

ETH katili olsun ya da olmasın, Cardano şu anda topluluk ve likidite yoluyla alt mitingi ele geçirmek için yeterli etkiye sahip olmayabilir. Ek olarak, ETH’nin 0,04 BTC’yi aşan yükselişinin daha düşük bir ralli için yol açması muhtemel.

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 1.697,33 dolarda.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!