BAT, Yıldız Fiyat Analizi – Anahtar Destekler ve Dirençler! »Coin Otağ

Küçük bir düzeltmenin ardından, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, bir kez daha çizelgelerde yükseldi ve 28.000 $ işaretine doğru ilerledi. Ancak, daha geniş pazardaki her altcoin, Bitcoin’in hareketini takip edemedi. Altcoins BAT ve Stellar eğilime karşı çıktı ve fiyat düşerken OKB yükselmeye devam etti.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: BAT / USD, TradingView

Grafiklere bakmak, Basic Attention Token Aralık ayının ikinci yarısından bu yana düşüş eğilimi gösteriyor. 0,65 $ ‘lık direnci karşıladıktan sonra, kripto varlığı üzerindeki satış baskısı arttıkça fiyatlar önümüzdeki hafta% 33’ün üzerine düştü. O zamandan beri fiyatlar 0,222 ile 0,208 dolar arasında konsolide oldu. Bu konsolidasyon kısa vadede devam edebilir ve ne satıcılar ne de alıcılar piyasanın kontrolünü ele geçirebilir.

Bollinger Bantları fiyat açısından daha az dalgalıdır ve geri çekilme gerçekleşmeden önce birkaç seans daha alt bantta işlem yapmaya devam edebilir. Geri dönüş beklenenden daha erken gelirse, fiyatlar yükselebilir ve 0,239 $ ‘lık direnci test edebilir.

Müthiş Osilatör, Sıfır çizgisinin altına düşen kırmızı çubuklar nedeniyle düşüş eğilimindeydi.

Stellar Lumens [XLM]

Kaynak: XLM / USD, TradingView

Geçen hafta Stellar için zor geçti. Fiyatlar son yedi günde yaklaşık% 13 düştü ve kripto para birimini haftanın en çok kaybedenleri arasına yerleştirdi. Şu anda fiyatlar 0,159 ila 0,125 dolar arasında işlem görüyor. Ancak, sürekli satış baskısı, fiyatları bu kanalın altındaki 0,099 dolarlık desteğe doğru itebilir.

Chaikin Para Akışı, sermayenin kripto varlığından uzaklaştığını ve grafiklerde düşerken fiyatlara baskı yaptığını gösterdi.

Mum çubuklarının üzerine noktalı işaretler yerleştirildiğinden, Parabolik SAR, XLM için düşüş eğilimi gösterdi.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 28,880,00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!