BAT, Tron, Litecoin Fiyat Analizi: 28 Ağustos

Haftalar süren yükseliş hareketinin ardından, daha büyük kripto piyasası, şu anda tünekleri yöneten ayılarla ezici bir durma noktasına gelmiş gibi görünüyor. Bitcoin, 12.000 $ ‘lık bir plajı sürdürmede başarısız olduktan sonra yavaş yavaş grafiklere girdiğinde piyasanın altcoinleri de öyle. Yazı yazarken, Litecoin, Tron ve BAT gibi alt karakterlerin çoğu çizelgelerinde düzeltmeler yapıyordu.

İçerik Başlıkları gizle

Litecoin [LTC]

BAT, Tron, Litecoin Fiyat Analizi: 28 Ağustos

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Bitcoin’in altının gümüşü olan Litecoin, Ağustos ortasındaki küçük dalgalanmanın ardından yeni zirvelere ulaşmaya hazır görünüyordu. Ancak, bu yakında sürmeyecekti, LTC, Bitcoin’in listelerde kendi amortismanının gerisinde kaldı. Aslında, yazı yazılırken, LTC son 7 günde% 10’dan fazla düştü ve düzeltmeler, kriptoyu yukarıda belirtilen dalgalanmanın hemen öncesinde ticaret seviyelerine geri çekti.

Piyasa düzeltme dalgasının etkisi Litecoin’in teknik göstergelerinde belirgindi, çünkü Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının ve ima edilen düşüşün çok üzerinde yer alırken, Göreceli Güç Endeksi, grafiklerde aşırı satım bölgesine doğru düşmeye devam etti.

Topluluktaki pek çok kişi Litecoin’in uzun vadeli başarısı konusunda şüpheci kalsa da, Charlie Lee öyle hissettirmiyor. Nitekim, Litecoin Visa Card, Grayscale Litecoin Trust gibi son gelişmelere ve toplam adreslerde, işlemlerde ve hashrate’de üstel artışlara işaret eden Lee, Litecoin’in harika temellere sahip olduğunu iddia etti.

Tron [TRON]

BAT, Tron, Litecoin Fiyat Analizi: 28 Ağustos

Kaynak: TradingView’de TRX / USD

Tron [TRX]CoinMarketCap’teki Litecoin gibi, yazı yazılırken 15. sırada yer aldı ve Ağustos ortalarında grafiklerde katlanarak bir artış gördü. Bununla birlikte, LTC gibi, TRX de Bitcoin düştüğünde düştü çünkü fiyat performansı o zamandan beri güçlü düzeltme dalgalarından kötü bir şekilde etkilendi. Ancak, basın yayınlandığı sırada TRX’in hala Temmuz ve Ağustos başı seviyelerinin oldukça üzerinde işlem gördüğü belirtilmelidir.

Geçtiğimiz 7 günde TRX, yukarıda belirtilen düzeltmelerin ardından en yakın yerel zirveyi aşmaktan biraz uzaklaştı ve grafiklerde% 16’nın üzerinde düşüş gösterdi.

Amortismanın ölçeği Bollinger Bantları tarafından vurgulanır çünkü aynı ağız eşit genişlikte kalır. Bununla birlikte, ilginç bir şekilde, Chaikin Para Akışı, kendi başına sermaye girişinin bir işareti olan grafiklerde 0.10’un üzerinde tutarlı kaldı.

Tron, son zamanlarda Tether’den sonra Tron blockchain’den Ethereum blockchain’e 1 milyar USDT’den fazla olarak haberlerde yer aldı. kaydırılmış.

Basic Attention Token [BAT]

BAT, Tron, Litecoin Fiyat Analizi: 28 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Cesur tarayıcının yerel kripto para birimi, Basic Attention Token Aka BAT, Bitcoin’in 12.000 $ işaretini geçemediği son başarısızlığın ardından listelerde yer alan kriptolar arasındaydı. Bununla birlikte, BAT’ın Ağustos ayındaki hareketleri, BAT’ın değerini% 20’nin üzerinde düşüren ayarlamalarla inanılmaz derecede değişken oldu. Burada, yukarıda belirtilen düşüşün, BAT’ın grafiklerde% 47’nin üzerinde artması izlediğini belirtmek gerekir – tümü sadece 7 gün içinde.

Müthiş Osilatör düşen piyasa momentumunu hayal ederken, MACD çizgisi düşüş eğilimini takip eden yazı yazılırken Sinyal Hattı’nın altına kaydı.