BAT, Stellar Lumens, VeChain Fiyat Analizi: 07 Ağu

7 Ağustos 2020’de güncellendi

Bitcoin’in listelerde tırmanmaya yönelik son girişimi, dünyanın en büyük kripto para birimi ile bir dereceye kadar başarı ile karşılandı ve uzun bir süre sonra 10.000 $ ‘ın üzerinde psikolojik direnç seviyesini korumayı başardı. Basında, Bitcoin 8,3 milyar dolarlık işlem hacmiyle 11,736 dolardan işlem gördü.

BAT Stellar Lumens VeChain Fiyat Analizi 07 Ağustos

Kaynak: CoinStats

Böyle bir başarı, BTC’nin 12.000 $ ‘lık bir ihlali sürdürme girişimindeki başarısızlığı, ancak 11.000 $’ ın altına düşmeyerek, Bitcoin’in bir sonraki çabasından önce tekrar güçlendiğini ima ederek vurgulandı. Aynısı Stellar Lumens, Basic Attention TokenVeChain gibi astların performansı üzerinde derin bir etkisi oldu.

İçerik Başlıkları gizle

Stellar Lumens [XLM]

BAT Stellar Lumens VeChain Fiyat Analizi 07 Ağustos

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

Kripto piyasasının en büyük 14. kripto parası olan Stellar Lumens, son 8-10 aydır en iyi zamanları yaşamadı. Aslında, XLM bir zamanlar düzenli olarak ilk 10’da yer alırken, artık XLM, Tezos, Cardano, Chainlink ve Kripto.com Coin değil. Bununla birlikte, altcoin kimlik bilgilerine bağlı kalmak, Temmuz XLM için bir rahatlama oldu, bu nedenle YTD kazançları, yazı yazılırken% 135 kadar yüksekti.

İlginç bir şekilde, XLM Temmuz ayının ikinci yarısına doğru bir miktar durgunluk yaşarken, Bitcoin’in Ağustos ayında yeniden canlanması bir nimet olarak geldi. Aslında, basın zamanında, XLM geçen hafta% 12’nin üzerinde yükseldi.

Kripto para biriminin teknik göstergeleri, XLM piyasasında büyük bir ivme gösterirken, Histogram önemli ölçüde düşmesine rağmen, Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının oldukça altında olduğundan, kripto para biriminin teknik göstergeleri son hareketin kanıtıydı.

Geliştirme cephesinde, rapor edilecek pek bir şey yok. Ancak İngiltere merkezli rakip banka Revolut, XLM desteğini açıkladı.

Basic Attention Token [BAT]

1596805670 104 BAT Stellar Lumens VeChain Fiyat Analizi 07 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Cesur tarayıcının yerel kripto para birimi, Basic Attention Token Aka BAT, Mart ayındaki yıkıcı piyasa çöküşünden bu yana kendisi için iyi iş çıkardı. Aslında, toparlanma yavaş olsa da, grafiklerine bakmak BAT’ın uzun süredir kademeli bir yükseliş eğiliminde olduğunu ortaya çıkaracaktır. Ancak aynı durum geçtiğimiz haftalarda durmuş gibi görünüyor.

BAT, Bitcoin’in yakın zamandaki yeniden dirilişinin (son 5 günde% 7) arkasından yükselirken, fiyat artışı grafiklerdeki durgun yükseliş trendini canlandırmak için yeterli değildi.

BAT’ın teknik göstergeleri, Bollinger Bantları BAT’ın sıkı bir kanalda işlem yapmaya devam edebileceğini, MACD hattının ise Signal hattına oldukça yakın olduğunu ortaya koydu.

Crypto Brave’nin Japon BitFlyer ile olan yeni ortaklığının ardından yerel kullanıcıların nihayet BAT ile ödüllendirileceği anlamına geliyordu.

VeChain [VET]

1596805670121 BAT Stellar Lumens VeChain Fiyat Analizi 07 Ağustos

Kaynak: TradingView’de VET / USD

Kripto piyasasında 18. sıradaki kripto para birimi olan VeChain, 2020 boyunca piyasanın en iyi performans gösteren varlıklarından biri oldu. Aslında VET, yazı yazılırken YTD’nin% 275’in üzerinde değer kazandığını belirtti. XLM gibi, VET de Temmuz ayında altcoin piyasasının çok gerisinde yükseldi.

VET, Temmuz ayının ikinci haftasında yerel bir zirveye ulaştığından beri düşüş trendi içindeyken, son% 22’lik artış kriptoyu grafiklerde başka bir yükseliş trendine itti.

Chaikin Para Akışı, daha yüksek sermaye girişi olduğu gerçeğinin altını çizmek için sıfırın üzerine çıkarken, Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesine tırmanırken, son hareketin MEÖ göstergeleri üzerinde önemli bir etkisi oldu.

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.