BAT, STEEM, Litecoin Fiyat Analizi: 21 Eylül

Bitcoin, kısa bir süre için grafiklerde 11.179 dolara tırmanırken, yazılırken 10.944 dolardan işlem görüyordu. Yükselen Bitcoin hakimiyetinin eşlik ettiği bir boğa Bitcoin, altcoinlerin Ağustos ayında aşırı istismar edildiğini ve şu anda elde edilen kazanımları geri kazandığını veya bir sonraki hamle için konsolide ettiğini gösterdi.

Litecoin bir konsolidasyon aşamasındayken, BAT düşüşe geçti. Dahası, STEEM bir yükseliş modeli yaratmıştı, ancak kripto para birimi ani düşüşüyle ​​bu kazanç modelini geçersiz kılmıştı. Peki önümüzdeki günlerde bizi neler bekliyor?

İçerik Başlıkları gizle

Litecoin [LTC]

Litecoin, BAT, Steem Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Litecoin, 4 saatlik grafikte önemli bir hareket eksikliği gösterdi. Kripto para biriminde önemli bir hacim yoktu ve bu, kripto para biriminin bir konsolidasyon döneminde olduğunun bir işareti olabilir. Aynı şey, Bollinger Bantlarının LTC fiyatı etrafında birleştiği gerçeğiyle de vurgulandı.

Nitekim, LTC, Eylül başındaki kısa piyasa çöküşünden bu yana; Yatay hareketini takiben bir dizi yüksek grafik çizerek yukarı doğru hareket ediyor gibiydi.

Yine de, daha uzun bir zaman diliminin analizi, Litecoin’in düşüş eğiliminde olduğunu ve düşebileceğini gösteriyor. 47 doların altındaki bir test önemli bir düşüşü tetikleyebilir.

Basic Attention Token [BAT]

Litecoin, BAT, Steem Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Basic Attention Token 0,24 dolarlık destek seviyesinin altına düştü. Alım satım seansı, yazı yazılırken kapatılmamış olsa da, BAT’ın grafiklerde düşüş sinyali verdiği ve böyle bir hareket yapması muhtemeldir.

Ayrıca, OBV bir dizi düşüş zirvesi oluşturdu ve kripto para birimi üzerinde çok fazla satış baskısı olduğunu kaydetti. Genel olarak bir destek seviyesinde satış baskısı, kripto para biriminin fiyatı için oldukça kötü bir işarettir.

BAT için bir sonraki destek seviyesi 0,2 $ ‘da bulunabilir.

Steem [STEEM]

Litecoin, BAT, Steem Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de STEEM / USD

STEEM yükselen bir üçgen desen oluşturmuştu, ancak desen kısa süre sonra sivri uçlarla birlikte modası geçmiş oldu. Aşağı doğru hareket, fiyatın üst trend çizgisinin% 10’dan fazla altında olması nedeniyle çarpık bir modeli temsil etti.

RSI, bir haftada 50 sınırını geçemeyen 41 değerini gösterdi. Bu, STEEM piyasasındaki düşüş ivmesini vurguladı ve aynı şekilde düşüş trendinin devam edeceğini gösteriyor.

STEEM, CoinMarketCap’te 65,7 milyon dolarlık piyasa değeriyle 129. sırada yer aldı.