BAT, Dogecoin, Litecoin Fiyat Analizi: 4 Eylül

Bitcoin’in düşüşünü 11.300 $ civarında sabit tutarak 2 Eylül’de durdurmasının ardından topluluktaki pek çok kişi rahat bir nefes aldı. Ancak, bu önümüzdeki 24 saat boyunca sürmeyecek, bir kan banyosu meydana geldi ve dünyanın en büyük kripto para birimi, yazı yazılırken 10.300 doların altına düştü. Genellikle olduğu gibi, BTC’nin işlemleri piyasadaki Litecoin, BAT ve Dogecoin gibi birçok altcoin tarafından kopyalandı.

İçerik Başlıkları gizle

Litecoin [LTC]

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Popüler olarak Bitcoin’in altını için gümüş olarak anılan Litecoin, CoinMarketCap’in listelerinde 8. sırada yer aldı ve kripto para birimi, son birkaç ay içinde Chainlink ve Polkadot gibiler tarafından benzer şekilde itildi. Çoğu alt satırda olduğu gibi, LTC de Bitcoin’in arkasındaki grafiklerde 10.500 doların altına düştü. Aslında Litecoin, grafiklerde neredeyse% 25 düştü. İlginç bir şekilde, düşüş birkaç gün içinde% 11’lik bir değer artışının ardından geldi.

Bununla birlikte, düşüşün ölçeğine rağmen, LTC yazım sırasında hala% 50’nin üzerinde YTD kazancına dikkat çekiyordu.

Yukarıda bahsedilen ölçek, LTC’nin teknik göstergeleri tarafından vurgulanmıştır, çünkü sadece Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının çok üzerinde değil, aynı zamanda MACD çizgisinin Sinyal çizgisinin dik bir şekilde altına düştüğü görülmüştür.

Litecoin, Pornhub’dan sonra son zamanlarda haberlerde yer aldı Birleşik Premium içerik için LTC ve Bitcoin ödeme desteği.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Cesur tarayıcının yerel kripto para birimi, Basic Attention Token Litecoin gibi BAT, son 48 saat içinde dünyanın en büyük kripto para biriminin değerlemesindeki düşüşten kötü bir şekilde etkilendi. Aslında, BAT’ın amortismanı o kadar şiddetliydi ki, değerinin neredeyse% 30’unu kaybetti; Kripto para birimi, sadece birkaç hafta önce Mayıs 2019 seviyelerinde işlem gördüğü için bu, bazıları için zor bir şok olabilir. Yazım sırasında BAT, Temmuz seviyelerinde işlem görüyordu ve grafiklerde destek seviyesine yaklaşıyordu.

Bollinger Bantlarının genişleyen ağzı, fiyat oynaklığının artmasının bir işareti olan dalgalanan değerlemenin aniliğinin altını çizdi. Dahası, Müthiş Osilatör, grafiklerde düşen piyasa ivmesini resmetti.

BAT kısa süre önce Kripto’da listelenen en yeni kripto para birimi oldu.

Dogecoin [DOGE]

Kaynak: TradingView’de DOGE / USD

İnternetin en sevilen kripto para birimi Dogecoin, Temmuz ayında bir TikTok kavgasının viral hale gelmesi ve kripto para biriminin fiyatını 0,005 dolara yaklaştırmasının ardından kasabanın konuşmasıydı. Ancak o zamandan beri DOGE grafiklerde üstel düzeltmeler kaydetti ve kripto o zamandan beri neredeyse% 40 düştü. Aynısı, son birkaç gündeki daha büyük kripto piyasası hareketleri tarafından daha da kötüleştirildi ve DOGE, dönem boyunca neredeyse% 20 düştü.

Bununla birlikte, Dogecoin’in teknik göstergeleri, Chaikin Para Akışı sıfırın üzerinde sabit tutulurken, Göreceli Güç Endeksi, grafiklerde aşırı satım bölgesinin çok az üzerinde kaldığı için karışık sinyaller verdi.