BAT, Dogecoin, Litecoin Fiyat Analizi: 15 Ağustos

Grafiklerdeki önceki direncinin üstesinden gelmek için hararetle çalıştıktan sonra, Bitcoin yazıldığı gibi güç kazanıyor gibiydi. Bunu yaparken, piyasanın altcoinlerinin çoğu aynı şekilde farklı tepkiler veriyordu. Bu alt karakterlerin birçoğu grafiklerde momentumdan yoksun görünüyordu, Litecoin, BAT ve Dogecoin gibi pek çok kişi, bazı kısa iyileşme anlarına rağmen düzeltmeler kaydetti.

İçerik Başlıkları gizle

Litecoin [LTC]

BAT Dogecoin Litecoin Fiyat Analizi 14 Ağustos

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Gümüşten bitcoine altın olan Litecoin, CoinMarketCaps’in kripto merdiveninde Bitcoin SV ve Chainlink’in beğenileri tarafından geride bırakıldı. Aslında 3,7 milyar dolarlık piyasa değeri ile LTC, Cardano gibi insanlar tarafından geride bırakılma tehdidi altındaydı. Çoğu alts gibi, Temmuz da LTC’nin fiyat listelerinde iyi performans gösterdiğini gördü. Ancak, Ağustos ayındaki hareket büyük ölçüde dalgalanmalarla düz bir seyir izledi.

Aslında, birkaç gün öncesine kadar, Litecoin’in% 12’nin üzerine düştüğü gözlemlendi, ardından% 5,4’lük bir değerlenme LTC’nin hafifçe yükseldiğini gördü.

Bununla birlikte, yakın zamandaki kurtarma işlemlerine rağmen, Litecoin’in teknik göstergeleri, Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının çok üzerinde olduğu için kategorik olarak düştü, Müthiş Osilatör piyasada çok fazla düşüş ivmesi gösterdi.

Ancak Santiment’e göre olumlu bir gelişme olarak, Litecoin’in günlük aktif adresleri yılın başından bu yana neredeyse iki katına çıktı ve bu, grafiklerde kısa vadeli bir yükselişe işaret edebilir.

Basic Attention Token [BAT]

1597488161 797 BAT Dogecoin Litecoin Fiyat Analizi 14 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Cesur tarayıcının yerel kripto para birimi, Basic Attention Token BAT olarak da bilinen piyasadaki çoğu altcoin fiyat performansının aksine, son zamanlarda yükseliş eğilimi görmedi. Diğerleri Temmuz ve Ağustos aylarında yükselirken BAT meydana gelmedi. Ancak, son 7 günde BAT piyasasında bir miktar dalgalanma görüldü. BAT grafiklerde sadece% 13’ün üzerine çıkmakla kalmadı, düzeltmeler de BAT’ı% 6’nın üzerine düşürdü.

Bollinger Bantlarının ağzı basın zamanında sağlamdı, ancak yakın vadede bir dereceye kadar fiyat oynaklığı anlamına gelebilecek kadar genişti. İlginç bir şekilde, son düzeltmelere rağmen, MACD çizgisi, yükseliş göstergesi olan Sinyal çizgisinin üzerinde durmaya devam etti.

Geliştirme cephesinde, BAT için rapor edilecek pek bir şey yok. Bununla birlikte, BAT son zamanlarda Kripto.com’da ve birkaç Sıfır Hash destekli dijital varlık platformunda yer aldı.

dogecoin [DOGE]

1597488161 167 BAT Dogecoin Litecoin Fiyat Analizi 14 Ağustos

Kaynak: TradingView’de DOGE / USD

Birçoğuna göre, kripto piyasasındaki en popüler meme kripto para birimi olan Dogecoin artık bir meme değil. Aslında, birçok kişi, geçen ay DOGE pompalaması nedeniyle madalyonun grafiklerde% 100’ün üzerine çıktığı 3 günlük dönem nedeniyle bunun bir şakadan daha fazlası olduğunu iddia ediyor. Ancak yerel zirvesine ulaştığından beri, DOGE düştü ve kayıplarını telafi etmekten çok uzak. Aslında, yukarıda bahsedilen artıştan bu yana, DOGE grafiklerde neredeyse% 30 düştü.

Bununla birlikte, minimum işlem hacimlerine rağmen, Dogecoin’in teknik göstergeleri 0.10’a yakın Chaikin Para Akışı iken, aşırı satım ve aşırı alım bölgeleri arasında Göreceli Güç Endeksi aracılık ediyordu.

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.