BAT, Crypto.com, Cardano Coin Yorumları – 23 Ağu

Crypto Korku ve Açgözlülük Endeksi tüm Ağustos ayı boyunca 70’in üzerine çıktı ve aynı Bitcoin fiyatındaki son düşüşe rağmen 78’lik bir “aşırı açgözlülük” okuması gösterdi. Basitçe söylemek gerekirse, kripto pazarı yükselmeye devam ediyor. Bu, piyasadaki birçok altcoin için geçerliydi ve Cardano önemli bir bölgenin yakınında işlem yaparken BAT yükseliyordu. Crypto.com Coin, kısa vadede daha yüksek zirveler olasılığı ile ilk 10’a giriyordu.

İçerik Başlıkları gizle

Cardano [ADA] Yorum Analizi

BAT, Crypto.com, Cardano Fiyat Analizi: 22 Ağu

Kaynak: TradingView’de ADA / USDT

CoinMarketCap tarafından 9. sırada yer alan Cardano, son Daedalus Flight sürümü gibi gelişmelerle hızla hareket etmeye devam ediyor. Cardano ekosistemindeki hızlı gelişme hızı, özellikle son birkaç ayda birçok kişi tarafından memnuniyetle karşılandı ve çoğu kriptoda fırladı.

Neredeyse üç haftalık konsolidasyonun ardından ADA güneye taşınmaya karar verdi. Bu, Bitcoin’in fiyatındaki son düşüş nedeniyle gerilmiş olabilir ve ardından birçok büyük altcoin de değer kaybetti.

Hacim Profilinde vurgulandığı gibi, temel seviyeler 0.138 $ ve 0.124 $ iken, ADA yazım anında 0.123 $ ‘dan işlem görüyordu. Yine de son 45 günde bu fiyat seviyesinin bir başka ihlali çok önemli olacak.

ADA, seviyeyi 0.124 $ ‘da tutabilir veya 0.15 $’ a kadar kayabilir. Dahası, RSI’nın nötr seviyesi olan 50’yi geçememesi düşüş eğiliminin göstergesiydi, ancak ADA yine de işlem yaptığı önemli bir güç seviyesini gösterebilir.

Basic Attention Token [BAT] Yorum Analizi

BAT, Crypto.com, Cardano Fiyat Analizi: 22 Ağu

Kaynak: TradingView’de BAT / USDT

BAT, yerel zirveye tırmanmak için% 50 civarında kazanç kaydetmeden önce Haziran’dan Ağustos’a kadar belirlenmiş bir aralıkta kaldı. Dalgalanma birkaç kırmızı mumun ardından devam etti ve BAT’ın tarihsel direncinin üzerindeki fiyat ticareti desteği 0,36 dolara çevirdi.

Aroon göstergesi, yükseliş eğiliminin hala bacaklara sahip olduğunu gösterdi. Aslında, Aroon Up, Aroon Down ile bir geçit oluşturmadı, devam eden yükseliş trendi, 50’nin üzerinde bir değeri koruyan Aroon Up hattının altını çizdi.

0,36 dolar kaybedilirse, 0,31 doların kripto para birimi için bir destek seviyesi olarak hizmet etmesi beklenebilir.

Yazma sırasında, Basic Attention Token 543 milyon dolarlık piyasa değeriyle 32. sırada yer aldı.

Crypto.com Coin [CRO]

BAT, Crypto.com, Cardano Fiyat Analizi: 22 Ağu

Kaynak: TradingView’de CRO / USDT

Kripto.com Coin, Mart ayındaki acımasız yükselişinin ardından fiyatının 0,031 dolara yakın olduğu bir dönemde [CRO] o zamandan beri fiyatı dört katına çıktı. CMC’nin ilk 10 listesine giren son şirket, 3,2 milyar dolarlık piyasa değerine ve 119 milyon dolarlık günlük işlem hacmine sahipti. Bu, ayın geri kalanında kaydedilen rakamlardan önemli ölçüde yüksek.

Temmuz ayının son haftasından bu yana, CRO, aralığın üzerinde birkaç izole mumla 0.17 $ ve 0.155 $ aralığında aralığa bağlı fiyat hareketi kaydetti. Aralığın tepesine yakın işlem gören CRO, destek bulmak için 0,155 dolara düşebilir. Bununla birlikte, çizelgelere çıkmaya da karar verebilir.

Yazma sırasında, 20 SMA (beyaz), kısa vadeli fiyat hareketinde olası bir düşüşe işaret ederek 50 SMA’nın (sarı) altından geçti. Bununla birlikte, Parabolik SAR herhangi bir satış sinyali vermedi.

Sonuç olarak, CRO’nun dağılmaya karar vermek için biraz daha zamana ihtiyacı olabilir veya daha yüksek bir aralıkta reddedilebilir.