Basic Attention Token, Tez, EOS Fiyat Analizi »Para Odası

BAT, XTZ ve EOS, Aralık ayı boyunca baskı altında olsa da, fiyatlar Altcoins için iyimser bir tablo çizen son birkaç işlem seansında ivme kazandı.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: BAT / USD, TradingView

BAT’ın fiyatı, Ay’a sert bir başlangıç ​​yaptıktan sonra Aralık ortasından bu yana ivme kazanmaya çalışırken, 0,265 $ ‘lık direnç yukarı hareketi engelledi ve fiyatlar geçen hafta büyük ölçüde düştü. Yazım sırasında, 0,208 $ ‘dan destekten geri döndükten sonra fiyatlar bir kez daha toparlanıyordu. Kısa vadede fiyatlar yükselmeye devam edebilir ve 0,222 dolarlık direnci test edebilir. Daha yüksek bir hareket, BAT mücadelesinin bir sonraki direncini 0.239 $ olarak görebilir.

MACD yükseliş eğilimi göstererek yükseliş ivmesinin fiyatları yukarı çekmeye devam edebileceğini ima etti. Parabolik SAR ayrıca BAT’ın yukarı doğru hareket ettiğini vurguladı.

TEZOS

Kaynak: XTZ / USD, TradingView

XTZ’nin çizelgelerdeki fiyatına bakıldığında, Aralık ayının kripto varlığı için çoğunlukla olaysız geçtiği ortaya çıktı. Çoğunlukla, sıkı bir kanalın sınırları içinde işlem gören fiyatlar 0,203 ile 2,43 dolar arasındadır. Fiyatlar geçtiğimiz günlerde 2.03 $ ile mevcut desteğin altına düşse de, kısa süre sonra yukarı yönlü bir hareket izledi. Yakın gelecekte, fiyatlar mevcut direncin biraz üzerine çıkabilir ve kanal arasında 2,03 ile 2,26 dolar arasında işlem görebilir.

Denge Satış Hacmi daha düşük bir aralıkta kalarak, Pazarda alım ilgisinin azaldığını gösteriyor.

Bollinger Bantları, son birkaç seansta alt bantta işlem yaptıktan sonra fiyatlar sinyal çizgisinin üzerine çıkarken XTZ için artan volatilite ve yükseliş hareketi kaydetti.

EOS

Kaynak: EOS / USD, TradingView

Geçtiğimiz yedi gün içinde, EOS’un fiyatı grafiklerde büyük ölçüde düştü. % 14’ün üzerindeki kayıplar, EOS’u haftanın en çok kaybedenleri arasında ilk 20’ye yerleştirdi. coins pazara göre. Bir noktada fiyatlar son 9 ayın en düşük seviyesi olan 1.93 $ ‘a kadar düştü. Ancak, fiyatlar ivme kazandıkça, son birkaç işlem seansında bir miktar iyimserlik vardı. Kısa vadede fiyatlar 2.67 $ ‘lık mevcut direncin ötesine yükselebilir ve bir sonraki tavanı 2.89 $’ da test edebilir.

Müthiş Osilatör, çubuklar Sıfır çizgisine doğru hareket ederken düşüş momentumunun azaldığını gösterdi. Ancak Sıfır çizgisinin üzerindeki hareket fiyatlarda artışa neden olabileceğinden ivme yükseldi.

Göreceli Güç Endeksi tarafsız bölgedeydi, hafif bir artış daha yüksek bölgelere geçebileceğini gösterdi – fiyatlar için bir yükseliş işareti.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 24.823.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!