Balinalar Bu Altcoini Küçük Yatırımcılar Satarken Topluyor! • Madeni Para Otag’ı

En Büyük Altcoin olan ETH’nin güçlü balinaları hızla stoklamaya devam ediyor!

Bir süredir, dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH), fiyatı 2.500 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalamadığı için baskı altında işlem görüyor. Ancak ETH balinaları, çok sayıda ETH biriktirmeye başladıkları için bu fiyat düzeltmesinden en iyi şekilde yararlanıyor. Ünlü analitik şirketi Santiment’in son verilerine göre, tezgah üstü kayıtlara göre Ethereum balina cüzdanlarının varlığı son zamanlarda yükselişte.

Ethereum Balina HareketleriKaynak: Santiment

En büyük balinalardan on cüzdanın birleşik varlıkları, Temmuz 2016’dan bu yana son beş yılın en yüksek seviyesi olan 19.7 milyon değerinde kripto para birimine yükseldi. Düşük fiyat düşünüldüğünde, yukarıda gördüğümüz gibi ivmeyi çok önemli bir noktaya getiriyor. Öte yandan, 10K ila 100K token tutan Ethereum (ETH) balina adresleri tüm zamanların en yüksek seviyesinde kaldı. Ancak bu dakikalarda 10-10K ortasında ETH tutan ve daha minimal yatırımcı sınıfına giren yatırımcı cüzdanları azalmaya devam ediyor.

MicroStrategy CEO’su Ethereum hakkında konuşuyor ve Altcoin’i övüyor

Son zamanlarda, Ethereum kurumsal oyuncuların ve pazar öncülerinin gözdesi oldu. Bitcoin hakkında iyi haberlerle konuşan MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, kısa süre önce önde gelen kripto para birimi Ethereum’u övmeye başladı. CNBC ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, Bitcoin destekçisi ilk kez BTC dışındaki diğer kripto para birimlerinden de bahsetti. Michael Saylor, Ethereum hakkında konuşurken, Blockchain’in klasik finansı bozabileceğini düşündüğünü de söyledi. Michael Saylor olayla ilgili açıklamalarına şunları ekliyor:

Binalarınızı sağlam bir granit temel üzerine inşa etmek isteyeceksiniz, böylece Bitcoin sonsuza kadar sürecek: Yüksek likidite ve çok dayanıklı… Ethereum, borsaları ve finansal kurumları kaydileştirmeye çalışıyor. Piyasa bunları anlamaya başladığından herkes için bolca koltuk olduğunu düşünüyorum.