Avax Fiyat Analizi! Avax’ı neler bekliyor?

2021 yılının özellikle ilk aylarında öne çıkan Avax, ilk çeyrekte iyi bir performans sergiledi. Peki bundan sonra nasıl bir yol izleyecek?

Zirveyi görme zamanı neredeyse gelmişti!

çığçığ

Şubat ayının ilk haftalarında 60 dolar seviyelerine yükselmeyi başaran Avax, daha sonra beklenen bir düzeltme ile karşılaştı. 24 dolar seviyelerinden destek alan Avax, yeniden toparlanmaya çalıştı. Tüm göstergeler, 44 dolar seviyelerini görmeyi başaran Avax için yeni bir rekora işaret ediyordu. Ancak Avax, Mayıs ayında yaşanan büyük düşüşten etkilenen kripto para birimleri arasında yer aldı. Popüler altcoin yazımızın yazıldığı an itibariyle 9.48 dolardan işlem görüyor.

Avax Destek Seviyesi!

    Destek Seviyesi!Destek Seviyesi!

Daha önce 10.18 dolardan destek bulan ve tutunmayı başaran popüler altcoin, günlük grafiğimizde bu seviyenin altına düştü. Günlük kapanışa kadar seviye toparlanamazsa, yükseliş umutlarının biraz daha ertelenmesi düşünülebilir. Yavaş yavaş düşmeye başlayan Avax, Ocak ayında büyük bir ralli yaşadı. Bu ralli nedeniyle düşüşlerde çok sağlam destekler bulamıyor ve seviye kaybediyor gibi görünüyor.

Avax Direnç Seviyeleri!

Direnç Seviyesi!Direnç Seviyesi!

Popüler altcoin, yükselmek için birkaç seviyeye tutunuyor gibi görünüyor. Öncelikle kaybettiğimiz ve yukarıda bahsettiğimiz destek seviyesini tekrar kazanması gerekiyor. Çünkü kaybedilen destek bir direnç seviyesi olarak karşımıza çıkacaktır. Ayrıca kırılması gereken bir diğer önemli seviye de 13,38 dolar seviyesi. Daha önce, bu seviye aynı zamanda destek görevi görüyordu. Bu bölgenin kırılması ile birlikte popüler kripto para birimi düşüşlerden toparlanabilecek ve yükseliş yolunda adımlar atabilecek gibi görünüyor.

Elbette bahsettiğimiz bu seviyeleri kırmak yükseliş için yeterli görünmüyor. Kripto para birimleri genel olarak düşüşlerini sürdürüyor. Bunun en büyük nedeni elbette önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in düşüşü. Bu nedenle verdiğimiz seviyelerin gerçekleşmesi için Bitcoin’in keskin hareketlerden kaçınması ve düşüşünü durdurması gerekecek. Aksi takdirde çoğu kripto para projesini ve altyapısını hayata geçirmeden ciddi kayıplar yaşayabilir.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizimle iletişime geçin. heyecanBizi Facebook ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!