Altcoin Matic’te Bu Seviyelere Hazır Olun! • Madeni Para Otag’ı

Altcoin MATIC’in fiyatı, Salı günü kripto piyasası çöktüğü için 0,9260 dolara düştü. Ancak, fiyat yazı yazılırken %27’lik bir iyileşme sağladı. Yazma sırasında, MATIC, 7.44 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 1.19 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin MATIC fiyatı nereye gidebilir?

Fiyat, bu haftanın başlarında görülen dik düşüşün ardından yükseldi ve 1.19$’da sabit bir yüksek seviyeye ulaştı. Matic, yukarı yolculuğunda daha yüksek dipler rapor ediyor ve 1,19 dolardan yükselen bir kanal oluşturuyor. Bu bir yükseliş modeli olduğundan, Namrata Shukla’ya kıyasla fiyatın kırılmasına neden olabilir.

MATIC’in fiyatı direncin altında kaldı ve fiyat yükselen üçgenin içinde sıkışıp kaldığından, potansiyel olarak yükseliş trendi keskin bir tersine dönüşe yol açabilir. Satın alma baskısı da giderek artıyordu. Göreceli Güç Endeksi göstergesi, fiyat 1,19$ civarında konsolide olmaya başladığından MATIC’in istikrara kavuştuğunu gösterdi. Ancak sinyal yükseliyordu ve bu da artan satın alma baskısını gösteriyordu. Satın alma baskısındaki bir artış ivme kazanabilir ve fiyatı %15’e kadar yükseltebilir!

matik fiyat tablosu

Matic Teknik Görünümleri Ne Diyor?

Teknik modeller, fiyat yükselirse MATIC’in 1,38 dolara ulaşabileceğini gösteriyor. 50 Hareketli ortalama fiyat şu anda düşüşte olsa da, düşük hacim, fiyatın tersine çevrilmesi için ek destek sağladı. Shukla’ya göre, satın alma baskısı artarsa ​​MATIC piyasası yükselişe geçebilir. Bununla birlikte, mevcut direnci 1,19 dolardan kıramamak, fiyatın muhtemelen 1,11 dolara düşmesine neden olabilir. Piyasadaki tüccarlar, genel kripto piyasası düşüş eğiliminde olduğu için yatırım yapmadan önce fiyat kırılmasını beklemek isteyebilir.

Beklentiler yükseliş görünümüne işaret etse de, alım satımı beklemek yatırımcı duyarlılığını olumsuz etkileyebilir. Dolayısıyla burada yapılacak hazırlık, MATIC’in Shukla’ya kıyasla fiyatının izlenmesidir. Açıkça 1,38 dolar seviyesinin altını çizen Shukla’ya göre, bu seviyenin kırılması fiyatı daha da yükseltebilir. Artık 2021’in yıldızı haline gelen altcoin için CoinOtag.com olarak belirttiğimiz gibi sonraki seviyelerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği merakla bekleniyor.

Yasal Uyarı: CoinOtag.com’daki makaleler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. CoinOtag.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve CoinOtag.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle CoinOtag.com ve sitedeki yazıların yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular bu makaledeki şirket, varlık veya hizmetle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.