Algorand, Dogecoin, XRP Fiyat Analizi: 16 Ağustos

Kripto piyasası yazı yazılırken zor bir dönemden geçiyordu. Dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, 12.000 $ ‘lık psikolojik direncini kırmaya çalışmadan önce, BTC’nin mevcut fiyat seviyesindeki konumunu güçlendirmek ve pekiştirmek için grafiklerde yatay olarak ticaret yapmaya devam etti.

İçerik Başlıkları gizle

Piyasalar ne olacak?

Algorand Dogecoin XRP fiyat analizi 16 Ağustos

Kaynak: Coinstats

Ancak bu, piyasanın geri kalan kripto para birimleri üzerinde dalgalanma etkisi yarattı. Bu altcoinlerin çoğu, geçtiğimiz birkaç hafta boyunca büyümelerini sağlayan ivmeden yoksun olduğundan, XRP gibi diğerleri de dahil olmak üzere, yönetim kurulu genelinde düzeltmeler yapıldı.

RippleXRP’si

Algorand Dogecoin XRP fiyat analizi 16 Ağustos

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

XRP için, Temmuz ayının son haftası ve Ağustos ayının ilk günleri mükemmeldi. Kripto para birimi, yalnızca çok ihtiyaç duyulan kurtarma paketlerini değil, CoinMarketCap’in merdiveninden birkaç hafta sonra, altcoin bir kez daha Tether’i geride bırakarak çizelgelerde 3. sıraya yükseldi. [USDT] süreç içerisinde.

Geçen haftaya kadar, kripto para birimi bir kez daha grafiklerde yana doğru hareket etmeyi bırakmış gibi görünüyordu. Yerel bir zirveye ulaştıktan sonra, XRP neredeyse% 7 düştü. Bunu kısa süre sonra XRP’nin fiyatında bir toparlanma izledi, kripto para biriminin en son kayıplarını telafi eden bir değer. Yazım sırasında XRP, YTD’nin% 57 oranında arttığını belirtti.

Bununla birlikte, XRP’nin teknik göstergeleri, Parabolic SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının çok üzerinde olduğunda ve piyasada bir düşüşe işaret ettiğinde farklı sinyaller veriyordu; Göreceli Güç Endeksi toparlanıyor ve aşırı alım bölgesine doğru yükseliyordu.

XRP, bir kripto para biriminde vurgulanan birkaç kripto para biriminden biriydi. Kısa süre önce Grayscale Investments tarafından kripto topluluğundan çok sayıda alaycılıkla karşılanan bir reklam.

Algorand [ALGO]

1597588214700 Algorand Dogecoin XRP fiyat analizi 16 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ALGO / USD

Algorand [ALGO]CoinMarketCap’te 34. sırada yer alan kripto, Ağustos ayında en iyi performans gösteren oyunculardan biri oldu ve ALGO sadece bir haftada neredeyse% 85 kazandı. Yukarıda belirtilen fiyat artışı sayesinde ALGO, geçtiğimiz Ağustos 2019’da, yazı yazarken dokunduğu bir fiyat seviyesinde işlem görüyordu.

Beklendiği gibi, yükseliş ivmesi son birkaç gün içinde yumuşamış görünüyordu, ancak ALGO’nun çizelgeleri nominal bir geri çekilme notu kaydetti.

ALGO’nun teknik göstergeleri, geçen hafta piyasadaki inanılmaz fiyat oynaklığını vurguladı ya da sadece Bollinger Bantları çok geniş kapsamlı değildi, aynı zamanda Awesome Oscillator boğa yapısının artan ivmesini de gösterdi.

Bir kripto türevleri değişim platformu olan Delta borsası, son zamanlarda VeChain ve Synthetix Network Token Devam etmek için, Algorand kalıcı borsaları listeledi. Coinbase’de son zamanlarda yapılan bir liste, ALGO’nun fiyat performansı üzerinde dikkate değer bir etkiye sahip olduğundan, bu gelişmenin ALGO’nun fiyatı üzerinde ne gibi bir etkisi olacağı hala belirsiz.

dogecoin [DOGE]

1597588214 876 Algorand Dogecoin XRP fiyat analizi 16 Ağustos

Kaynak: TradingView’de DOGE / USD

Çoğu insan, kripto pazarındaki en popüler göğüs kripto para birimi olan Dogecoin’in artık bir olmadığını iddia ediyor. Bu tür iddiaları destekleyen argümanların çoğu, kripto para biriminin sadece 3 günde% 100’ün üzerinde arttığı DOGE’nin geçen ayki performansından bahsediyor. Bununla birlikte, böyle bir pompanın bir TikTok videosu tarafından tetiklenmesi gerçeği, meşru bir kripto para birimi olarak kimlik bilgilerini desteklemek için çok az şey yapar. Ayrıca, DOGE listelerde beklenmedik bir yüksekliğe ulaştığından beri düştü ve göğüs parası% 30’un üzerinde düzeltmeye dikkat çekti.

Ancak DOGE’nin teknik göstergeleri çok kötü değildi. MACD çizgisi, DOGE piyasasına artan sermaye girişinin bir işareti olan 0.20’ye yükselen Chaikin Para Akışı ile grafikler üzerindeki Sinyal çizgisiyle iç içe geçmiştir.

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.