Algorand, Dash, Cardano Fiyat Analizi: 07 Eylül

Algorand, Dash, Cardano fiyat analizi ile büyük kripto para birimlerinin fiyatlarının nereye gidebileceğini araştırıyoruz! Cardano kısa ve uzun vadeli görünümünde geriledi. Aslında, kripto varlığının Eylül ayında% 20’lik bir düşüş daha görmesi muhtemel. Kripto para birimi merdiveninin daha da aşağısında, Algorand’ın fiyatı biraz yükseldi, ancak bir kez daha güneye yönelebilir. Dash, grafiklerde önemli bir destek seviyesinin üzerinde işlem görüyordu ve destek seviyesi başarısız olursa bir uçurumun içine düşebilir. Bununla birlikte, Bitcoin’in satıcı baskısını tükettiğini öne süren raporlarla, altcoinler için olumsuz düşüş sona erebilir.

Algorand, Dash, Cardano fiyat analizi – 7.09.2020

Cardano [ADA]

Cardano, Algorand, Dash Fiyat Analizi: 7 Eylül

Kaynak: TradingView’de ADA / USDT

ADA, destek seviyesinin 0,087 $ üzerinde işlem görüyordu ve bir sonraki destek seviyesi 0,077 $ olarak görüldü.

Yönlü Hareket Endeksi, ADX (sarı) 20’nin oldukça üzerinde ve -DMI (pembe) göstergesinin baskın olması nedeniyle grafiklerde düşüş eğiliminin hala güçlü olduğunu gösterdi.

Kısa vadede, ADA 0,087 dolarlık destek seviyesini koruyabilir. Bununla birlikte, ADA’nın önümüzdeki birkaç gün içinde 0,071 dolara kadar düşmesi muhtemel.

Yayınlandığı sırada Cardano, CoinMarketCap’in listelerinde 13. sırada yer aldı ve ADA, 2.4 milyar dolar değerinde.

Algorand [ALGO]

Cardano, Algorand, Dash Fiyat Analizi: 7 Eylül

Kaynak: TradingView’de ALGO / USDT

Algorand, bölgedeki grafiklerde 0.3 doların üzerinde destek buldu ve ALGO bir sıçrayışla 0.386 dolara yükseldi. Ancak, yukarıda bahsedilen sıçrama daha yüksek bir seviyeye ulaşamadı.

Bollinger Bantları, kripto varlığının oynaklığını vurgulayarak biraz genişti. ALGO yerleşip Bollinger bantlarının 0,3 dolarlık destek civarında sıkılaştığını görebilir.

Bu destek seviyesi başarısız olursa, bir sonraki seviye 0,22 dolar olacaktır.

Algorand, CoinMarketCap’te 375 milyon dolarlık piyasa değeriyle 40. sırada yer aldı. Son haftanın günlük ortalaması olan 140 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmine sahipti.

Dash [DASH]

Cardano, Algorand, Dash Fiyat Analizi: 7 Eylül

Kaynak: TradingView’de DASH / USDT

DASH, fiyat düştükçe RSI daha yüksek düşüşler kaydettiğinden grafiklerde yükseliş eğilimi gösterdi. Ancak, fiyat 64 $ ‘dan 70 $’ a çıktığı için ayrılık oynamayı bitirmiş olabilir.

Bir sonraki önemli direnç seviyesi 84 dolar. RSI, momentumun DASH tarafında hala düşüş eğiliminde olduğuna dair bir gözlem olarak 40 seviyesindeydi. 65 $ işaretinin altında, bir sonraki destek seviyesi DASH için 45 $ idi.

Coin İncelemeleri için bizi izlemeye devam edin!

Kısa süre önce Dash Core Group, Dash Platform v0.15’in yayınlandığını duyurdu.