Algorand, Compound, Tron Fiyat Analizi: 21 Eylül

Altcoin piyasası, dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin 11.200 $ ‘lık bir gözle 11.000 $’ ın hemen altında işlem gördüğü için kırmızı görmeye devam etti. Kripto para birimi merdiveninin daha da aşağısında, Tron kısa süre önce düşüşe geçti ve TRX muhtemelen Algorand ile bunu yapmaya devam edecek. Ancak Compound, yükseliş eğilimi gösterdiğini ve yakında bir sıçrama beklendiğini kaydetti.

İçerik Başlıkları gizle

Tron [TRX]

Tron, Algorand, Bileşik Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

TRX, Eylül ayının başından bu yana düşüş eğilimi gösteriyor ve kripto 0,3 dolarlık direnç bölgesini test etmek için 0,265 dolarlık destek aldı. Orada reddedildi, ardından TRX aynı desteği bir kez daha test etti.

RSI, madeni paranın önceki sıçramasında 50 işaretini kısaca geçebileceği 43 değerini kaydetti. Önceki düşüş eğilimi göz önüne alındığında, RSI’nın tekrar 50’yi geçmesi olası görünmüyor.

Görünüşe göre TRX, önümüzdeki birkaç işlem seansında seviyeyi kaybetmeden önce desteğinden daha küçük bir geri tepme yapacak.

TRX, piyasa değerine göre en büyük 15. kripto para olan 1.95 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti.

Algorand [ALGO]

Tron, Algorand, Bileşik Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de ALGO / USD

ALGO, azalan bir kanalda 0,31 dolarlık destek seviyesine doğru ilerliyordu. ALGO’nun 0,39 $ direncini aştığı alım satım seansları dışında, ticaret hacmi son zamanlarda oldukça istikrarlı.

O zamandan beri ALGO, Muhteşem Osilatör’ün vurguladığı gibi ayıların ritmine göre dans etti. Her küçük yükseliş trendi, güçlü bir satış baskısı gördü.

Fiyatın destek seviyesindeki tepkisi anlamlı olacaktır. Mevcut kanıtlara göre, ALGO’nun seviyeyi kaybetmeden kısa bir süre önce destekten zayıf bir şekilde sekmesi muhtemeldir.

Bileşik [COMP]

Tron, Algorand, Bileşik Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de COMP / USD

Beyazla vurgulanan OBV göstergesinde yükseliş eğilimi görülebilir. Fiyat düşük seviyeler oluşturdukça OBV de yükseldi. Bu, yakında bir geri dönüşü öngörebilir ve COMP’un kısa vadeli bir ralli görmesi muhtemeldir.

Böyle bir ralli, kripto varlığı için bir yükseliş eğilimini tetikleyebilir, ancak COMP’un 152-155 $ bölgesinde sert bir dirençle karşılaşması daha olası.

Compound, 701 milyon dolarlık TVL ile 7. sırada yer alan proje ile DeFi Pulse’daki yerini korumaya devam etti.