Algorand, Chiliz, Polkadot Fiyat Analizi: 28 Mart

Piyasanın altcoinlerinin çoğu, piyasadaki kısa süreli düşüşün ardından son birkaç gün içinde fiyatlarının küçük artışlar yaptığını gördü. Son 24 saatlik dönemde fiyatlarının yüzde 8’e kadar yükseldiğini gören Algorand, Chiliz ve Polkadot gibi popüler altcoinlerde durum böyleydi.

Algorand [ALGO]

Kayıp bitcoin konusunda endişelenmeyin! 100’den fazla ucuz kripto para birimini güvenle satın almak için tıklayın ve üye olun!

Algorand şu anda CoinMarketCap listesinde 39. sırada ve geçen gün grafiklerde yüzde 8’lik bir artış gördükten sonra 1,18 dolardan işlem görüyordu. Madeni paranın fiyatı geçen haftanın başında bir darbe aldı, ancak madalyonun uzun vadeli fiyat hareketine bakarsak, ALGO’nun uzun bir konsolidasyon geçirmekte olduğu açık. Madeni para, 1,27 dolarlık direnç ile 0,96 dolarlık destek arasında hareket etmeye devam ediyor.

MACD göstergesi birkaç gün önce düşüş eğilimindeydi ve MACD inç sinyal hattına yaklaştıkça trendin tersine dönmesi bekleniyor. RSI göstergesi, aşırı alım bölgesine doğru ilerlemeye devam ederken oldukça olumlu görünüyordu.

Algorand’ın (ALGO) fiyatı şu anda 1.23 dolar seviyesinde.

 

Chiliz [CHZ]

Coin fiyatı büyük bir artış gördüğü için bu ay Chiliz için çok önemli oldu. Öte yandan, geçtiğimiz hafta CHZ’nin satıcılar tarafından belirlenmesine bağlı olarak trendin tersine döndüğü görüldü. Ancak, madeni para bir kez daha yukarı doğru hareket etmeye devam ettikçe işler değişiyor. Yazım sırasında, CHZ 0.52 $ ‘lık bir işlem fiyatına sahipti ve 0.79 $’ da güçlü bir dirençle karşılaştı. Ayılar varlığını bir kez daha hissettirirse, CHZ 0.39 $ ‘lık güçlü desteğe güvenebilir.

EMA şeritleri, madeni para mevcut işlem fiyatının altına düştükten sonra mevcut fiyat aralığını korumaya yardımcı olabilir. RSI göstergesi aşırı alım bölgesinin altına düştü ancak ona yakın kaldı ve bu da piyasanın bu noktada öncelikle alıcılarla dolu olduğunu vurguladı.

Chiliz (CHZ) fiyatı şu anda 0,530278 dolar seviyesinde.

 

Puantiye [DOT]

Polkadot’un geçen ayki fiyat hareketi çoğunlukla istikrarlıydı. Son zamanlarda yaşanan küçük düşüşlere rağmen, kripto para birimi ayakta kaldı. DOT yazarken, desteği birkaç gün önce 28.1 dolardan çıkardıktan sonra 33.2 dolar değerindeydi. 39 dolarlık fiyat aralığı etrafındaki direnç, daha önceki birçok durumda madeni paranın yükseliş ivmesini durdurarak yenilmeye devam ediyor.

MACD göstergesi ve Stokastik gösterge, yaklaşan bir fiyat düzeltmesine işaret ediyor. Stokastik gösterge aşırı satım bölgesine düşerken, MACD göstergesi aşağı yönlü seyrediyor – piyasada yükselen düşüşün yaygın bir işareti.

Polkadot (DOT) fiyatı şu anda 31,89 $ ‘dır.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Algorand, Chiliz, Polkadot Fiyat Analizi: 28 Mart ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.