Algorand, Bitcoin SV, Steem fiyat analizi: 30 Ağustos

Bitcoin SV, Ağustos ayı boyunca düşüş eğilimindeydi; Algorand, daha az oynaklık işaretleri gösterdi ve konsolidasyona işaret etti. Steem, iyi ticaret fırsatlarının nerede yattığını gösteren, hem yukarı hem aşağı büyük hareketler kaydetti.

İçerik Başlıkları gizle

Algorand [ALGO]

Algorand, Bitcoin SV, Steem Fiyat Analizi: 30 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ALGO / USDT

ALGO yerel bir yüksek değeri 0.75 dolara ayarladı, ancak geri çekilmek zorunda kaldı. Sonraki yüksek seviyelerde yapılan denemeler, 0,52 dolarlık bölgede destekle 0,66 dolarda direnç buldu.

Basın zamanında fiyat, son birkaç gündür önemli olan 0,54 $ seviyesinin hemen altında işlem görüyordu. Bollinger bantları daraldı. Ticaret hacmi de düşüyordu. Sıkışma, dalgalanmanın azaldığını gösterdi ve genellikle varlık, sıkışmadan sonra güçlü bir yukarı veya aşağı doğru hareket yapar.

Bitcoin SV [BSV]

Algorand, Bitcoin SV, Steem Fiyat Analizi: 30 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BSV / USD

Bitcoin SV, dijital bir emtia borsası olan Emirex’in platformunda BSV’ye desteğini açıkladığı ve BSV / USDT ve BSV / EUR işlem çiftlerini tanıttığı son zamanlarda haberlerde yer aldı.

BSV, trend çizgisinin (beyaz) dışına çıkarken düşüş trendini sona erdirebileceğini gösterdi. Bu, 180 dolarlık destek bölgesi ile bir konsolidasyon dönemine yol açabilir.

RSI, 53 değerini gösterdi ve birkaç gün boyunca nötr 50 çizgisinde duraksadı.

Ayrıca, BSV Ağustos ayı boyunca düşüş eğiliminde olduğundan ve önümüzdeki günlerde desteğini kaybedebileceğinden, BSV satıcı baskısıyla karşı karşıyadır.

Steem [STEEM]

Algorand, Bitcoin SV, Steem Fiyat Analizi: 30 Ağustos

Kaynak: TradingView’de STEEM / USDT

STEEM, 0,27 ABD doları seviyesini test etmek için 0,2 ABD Doları ile 0,22 ABD Doları aralığından çıktı ve reddedildi. STEEM, 0.22 dolarlık desteği yeniden ziyaret etti, ancak yerel yükseklere ulaşma girişimleri, 0.26 dolarlık bölgenin yakınında başarısızlıkla karşılandı.

Basın zamanında STEEM 0,2357 dolardan işlem görüyordu. MACD bir satın alma sinyali gösterdi. Bununla birlikte, 50 EMA (sarı), kısa vadeli bir düşüşe işaret etmek için 100 EMA’nın (pembe) altına geçti.

Birlikte ele alındığında, en iyi ticaret fırsatları, aralığın sonunda, yani 0,22 $ ve 0,26 $ ‘dır.