Açık sıfır bilgi ağı Findora halka arzını tamamladı »Coin Otağ

Açık bir sıfır bilgi blok zinciri ağı olan Findora’nın halka arzını sona erdirdiği bildirildi. Aralık ayında satışının detaylarını kamuoyuna duyuran şirket, programa göre 29 Aralık Pekin saatiyle 13: 00’da başlayıp 12 Ocak 2021 planlanan tarihten önce sona erdi.

Raporlara göre, halka arz, 10 Ocak’ta Pekin saatiyle 13: 00’da sona erecek. Bu dönemde toplanan toplam fon miktarı 70’in üzerinde ülkeden kurum ve kişilerin aktif katılımıyla 40 milyon doları aştı.

Çinli gazeteci Colin Wu da Twitter’da bu haberi doğruladı:

Findora 9 Ocak’ta IPO’yu planlanandan önce sona erdireceğini duyurdu ve 40 milyondan fazla fon toplanmasını teşvik etti. Ancak Wu, ETH adresinin fonların yalnızca 4 milyonunu gösterdiğini ve bazılarının kendi başlarına satın alınabileceğini keşfetti. “

Kaynak: Etherscan

Bununla birlikte, raporlar, abonelikten çıkarılan tokenların vakfa iade edileceğini ve “gelecekteki ekolojik kalkınma destek fonu olarak kullanılacağını ve ekolojik fonla tutarlı uzun vadeli bir kilitleme planı uygulayacağını” öne sürdü.

Ek olarak, kayıtlı testnet 2.0 zaten topluluğa açıkken, 2021’in ilk çeyreği için ana ağ başlatma planları planlanıyor.

Findora platformu, herhangi bir finansal hizmeti oluşturmak ve kullanmak için herkese açık küresel bir Finans ağı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bunlar, bireysel müşterileri veya küçük veya büyük işletmeleri içerir. Projenin ana fikri, verilerin kontrolünü kullanıcılara geri vermektir.

Proje finans sektörünün önde gelen üyeleri, bilgisayar bilimcileri ve kriptograflar tarafından kuruldu. Veri güvenliğini ve dış saldırılara duyarlılığı hedefleyen en son kod denetimi, sağlam, yapısal olarak sağlam ve güvenli bir platforma dikkat çekti.

Ancak, proje yeni olduğu ve üyeler her ayrıntıya çok dikkat ettiği için, Findora halka satış sırasında toplanan miktar konusunda havayı temizlemek zorunda kalabilir. İlk çeyrekte planlanan ana ağ lansmanı ile güven kazanmak için projenin detaylarını ortaya çıkarmak akıllıca olacaktır.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 40.355.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!