31 Mart »Para Odası

50-SMA’nın altındaki bir hareket, Binance Coin’in 254,9 dolarlık desteğe doğru kaydığını görebilir. NEM 0.409 $ ‘dan 0.313 $’ a doğru hareket etmeye devam ederken, Decred’deki teknikler rekor seviyelerden yorucu olduğunu gösterdi. Son olarak, DigiByte% 50 Fibonacci geri çekilme seviyesini korudu, ancak piyasa boğalarının önümüzdeki birkaç işlem seansında test edilmesi bekleniyordu.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin piyasasındaki dalgalanma, fiyat 230,10 dolarlık destekten geri döndüğünden beri arttı. Bollinger Bantlarının üst bantlarında işlem yaptıktan sonra şamdanlar aşağı indi ve Sinyal çizgisinin (50-SMA) altına doğru bir hareket, 254,9 dolarlık desteğe doğru ek kayıplara yol açabilir.

MACD’nin histogramı momentumun zayıfladığını gösterirken, Sinyal hattı hızlı hareket eden hatta biraz zemin kazandı. BNB daha düşük seviyelerde istikrar kazanabilirken, sağlıklı yükseliş eğilimi onu 311,6 $ tavan seviyesinin üzerine çıkaracak ve kısa vadede rekor seviyelerde rekor kıracaktır.

Binance Coin (BNB) fiyatı şu anda 301,50 dolar civarında.

HAYIR [XEM]

Fiyat 0.409 $ ile 0.313 $ arasında değişmeye devam ederken NEM piyasasında birkaç gelişme oldu. MACD düşüş eğilimi gösterdi, ancak kanalın altında kırılma olasılığı düşüktü. Fiyat yatay kanalın orta noktasının altına düştüğü için, önümüzdeki seanslarda alt trend çizgisine doğru bir hareket mümkün görünüyordu.

RSI, 50-mark civarında hafifçe yukarı doğru işaret ediyordu, ancak fiyattaki bir dereceye kadar dengeyi yansıtıyordu. 24 saatlik işlem hacmi% 22 düşerek 330 milyon dolara ulaştı. Aynı zamanda bir artış, daha keskin fiyat hareketlerinin ileriye dönük olduğunu gösterebilir.

NEM (XEM) fiyatı şu anda 0.377444 dolar seviyesinde.

Decred [DCR]

Son 5 gündeki kazançlar% 20’nin üzerine çıktı ve fiyat 143,8 $ desteğinden geri döndükten sonra Decred için güçlü bir toparlanma sinyali verdi. Bununla birlikte, yazı yazılırken, önceki ATH’sini kırdıktan ve 184,1 dolara yeni bir rekor kırdıktan sonra fiyatta bir miktar düşüş oldu.

Harika Osilatör bir dizi kırmızı çubuk yayınlarken RSI aşırı alım bölgesinin altına düştü ve 60 işaretinin üzerine yerleşti. Fiyat kısa vadede güneye doğru hareket ederse, destek seviyeleri 172.96 $ ve 167.27 $ ‘da kalıyor.

Decred (DCR) fiyatı şu anda 179.05 USD seviyesinde.

DigiByte [DGB]

DigiByte,% 61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesini 0,07 dolardan tersine çeviremedikten sonra yörüngeyi tersine çevirdi. Bu, piyasada kayıplara neden oldu, ancak boğalar düşüşü% 50 Fibonacci seviyesinde azaltmayı başardı. Boğaların yerel zirvelerine dönerken geri durmaları için basın saat dilimi önemliydi. Bu kanalın altına bir düşüş, kayıpları 0,06 dolara çıkarabilir.

Müthiş Osilatör’e göre, satıcılarda momentum durdu ve 4 saatlik zaman diliminde bir arıza olması muhtemeldi. Ancak alıcılar piyasanın kontrolünü yeniden kazanmaya çalışırken RSI 50’ye yakın bir seviyeden kuzeyi işaret ediyordu.

DigiByte (DGB) fiyatı şu anda 0,072852 dolardır.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!